Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

V 2. 7. 2020 v 21:30, pauliej napsal:

Dostali sa ku mne Citizen BN0150. Celkom im to slusi na Nato strape, ale na zimu by mohli ist aj na kozeny remienok. Ten gumeny original je dost tvrdy, ale mozno potrebuje len trochu ponosit a prisposobi sa.

20200702_105024.jpg

20200702_104827.jpg

Skvělá volba👍 ovšem nosit divery na kůži (tedy pokud není waterproof), to není nic pro mě. 

Fakt je, že originální guma není moc fajn.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20200711_134834_copy_2218x2609.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 5. 2020 v 21:23, dr.sphinx napsal:

Vzácná příležitost pod záminkou výměny baterie vytáhnout z paní Sfinxove její Chronomastery.

V Koscomu byli hodní a nechali mě si A660H vyfotit:
886980ef48d862041cd194a81c27ec9f.jpg

Žádná GS nádhera, ale pořádný techno.

17 sutrov v baterkach, pekne, o solaroch ani nehovorim, to sa ani vacsina mechanik nechyta.

ale aby som aj ja nieco pridal, tak tento vikend takto

 

IMG_20200710_183558.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sodekcz: tak vidím, že kvalita fotek jde nahoru. Bravo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tano díky, mám dva problémy. Jednak nosím hodinky většinou na pravé, pak musím fotit levou, což je kaskadérský kousek s nejistým a zpravidla pohnutým výsledkem :). Ale to je můj problém a můžu přehodit i na levou.

Musím se pocvičit v clonách, časech, hloubce ostrosti, trpělivosti (ke kompozici nevím, jestli chytnu nějaký cit) a tak. Zkrátka zatím se s tím peru.

Teď bych měl takový praktický dotaz - když něco cvaknu (foťákem), většinou mírně zmenším velikost obrázku v XnView, někdy k tomu trošku oříznu. Pak mi příjde, že tady na fóru náhled v postu má trošku horší kvalitu, než po rozkliku obrázku a spousta z vás, co tady máte velmi dobré fotky, tak jsou ostré hned v tom postu. Můžu s tím něco, byť se svým šlumpáckým přístupem a obyčejnější technikou udělat?

 

dnes.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus používat nějakou apku na zmenšení velikosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...