Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

@dr.sphinx

Ano, jsou moje.

Jsou dost podobné těm s washi "rohožkou" pod plexi... Takže kalibr A060, solární panely do vějíře pod cifrem. 

 

Tady je plexi s 3D strukturou a pod tím je červený cifr se sunburstem. Jo a jako bonus luminescence na indexech a na ručkách, tu mají jinak jen ty ve 40mm (myslím)

 

Ty tam máš A010, ne? Už jsi je měl otevřené? Jak to vypadá uvnitř?

 

@xbraj19 díky 🙂👍

PXL_20210309_203337383.NIGHT~2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@dr.sphinx

Mě se líbí všechny, ty jako máš ty, s rezervou, jsem zvažoval také ale nakonec jsem se rozhodl pro tyhle. Celý tenhle Chronomaster počin Citizenu je moc zajímavý, a naštěstí u nás jich moc není.

Zvažoval jsem z si nechám udělat průhled na kalibr, ale moc se mi nechce zabít originál dýnko...😁 

A nevím jestli tam náhodou není nějaká antimagneticka clona nebo ještě něco, vycházím taky jen z fotek na netu... Asi je budu muset otevřít 🙂

 

Foto - Citizen

the-citizen-a060.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Wladimir napsal:

@dr.sphinx

Zvažoval jsem z si nechám udělat průhled na kalibr, ale moc se mi nechce zabít originál dýnko...😁 

A nevím jestli tam náhodou není nějaká antimagneticka clona nebo ještě něco, vycházím taky jen z fotek na netu... Asi je budu muset otevřít 🙂

 

 

 

před 16 hodinami, sodekcz napsal:

Jak se to tam vevnitř nehýbe, asi bych to nezprůhledňoval. Statický obrázek by mě asi nebavil.

Průhled na hezkej quartz je v pohodě (FP Journe, Junghans, Citizen 0100, GS ... a Bruno Soenhle :), zapomínám na něco?), pokud je to hezky udělaný, tak je hezkej i movement bez movementu. Dýnko s kuřetem je ale parádní ... možná kdybys měl dvoje :)

Antimagnetičnost by neměl být problém, A660 co jsem měl otevřený mají základní JIS 1 a v poho, 010 a 060 mají uvedenou stejnou.

Hlavně prosím neprodávat než skončí korona, udělal bych si určitě rád výlet na čumendu :)

20210318_135336.thumb.jpg.8a513604ff6fd55bb5944572b9a89601.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@dr.sphinx

Prodávat určitě zatím neplánuji. 😁

Na ty průhledy mám stejný názor.  Co vím, že má ještě průhled, a co jsi nezmínil je Bulova Curve... Jinak už taky nevím...

Movement s movementem v kvartzu lze považovat i Auto Quartz (AGS, kinetic), ne?

 

Kuře... 😁 Lepší pojmenování než rozťáplý šváb 😁😁😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Wladimir napsal:

Movement s movementem v kvartzu lze považovat i Auto Quartz (AGS, kinetic), ne?

To asi jo, obecenstvo to díky rotujícímu rotoru právě asi tolik nedráždí. Nikdy jsem ale neviděl, že by v Kineticu udělali nějakej vizuálně ušlechtilejší strojek.

U The Citizen si hlavně vzájemně popřejme, aby se nám to ne*ysralo (třeba to máš nějak  pořešené přes známého v JP, ale já ne :) ).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, dr.sphinx napsal:

@WladimirTy "vášně" jsou tvoje? Přes jakého prodejce jsi je bral? Je ten ciferník světlopropustný, nebo se to dobíjí jen po obvodu pod vnitřní lunetou?

Sorry za vyhrknutí otázek, jsou moc zajímavý (hodinky ne otázky :) )

Jedny obyčejnější:

20210317_174157.thumb.jpg.30a90aa7762f17cf7dc00a1443a2c2bd.jpg

 

To je pěkný, co to je za model?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...