Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

Speedy krásné, ale vždycky když vidím ty korále vedle hodinek, kladu si otázku jestli ta paráda stojí za dodrbané pouzdro. Jak se to vzájemně snáší - nenechá to stopy na pouzdře, případně na korunce atd.? Ne že bych to chtěl nosit :)

Druhá věc - úplně nerozumím té stupnici na lunetě.  Klasickou TACHY chápu, ale uniká mně význam té první čtvrtiny 60-50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S koralkama nemam zkusenost, ale dovolim si odpovedet na tu lunetu. Predpokladam, ze malo kdo jezdi vic jak 240 km/h a zaroven ma cas si tu rychlost kontrolovat na hodinkach. Rychlosti 60km/h ujedes kilometr za minutu a pokud jedes pomaleji, treba 50km/h, tak ten kilometr urazis zhruba za minutu a 12 vterin. Tim padem ta luneta je praktictejsi do normalniho zivota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Snekofon napsal:

Speedy krásné, ale vždycky když vidím ty korále vedle hodinek, kladu si otázku jestli ta paráda stojí za dodrbané pouzdro. Jak se to vzájemně snáší - nenechá to stopy na pouzdře, případně na korunce atd.? Ne že bych to chtěl nosit

Kdyby to byly NOS hodinky, daval bych je na ruku jen doma a bez koralek. Ale uz neco zazily a nosim je pouze prilezitostne, tolik to neresim. Korale nejsou tak tvrde jak se zdaji a zatim jsem skody nepozoroval. Obcas nosim i drevene korale a tam vubec problem nevidim. Proste hezka moda, klidne to zacni nosit taky 😇

@AndyAaron Bludistak udelen!

Upraveno uživatelem tmx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ne tak uplne. Nula je furt na pozici 12, ale nepredpoklada se, ze pri pouziti pojedes rychlejc jak 240. Zapnes stopky, ujedes kilometr, zastavis stopky a odectes rychlost. ;) Kdyz pojedes rychlejc jak 240, tak si to musis dopocitat/odhadnout, kdyz pojedes min jak 50, tak taky. Jakoukoliv rychlost mezi tim ti hodinky ukazou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, AndyAaron napsal:

No, ne tak uplne. Nula je furt na pozici 12, ale nepredpoklada se, ze pri pouziti pojedes rychlejc jak 240. Zapnes stopky, ujedes kilometr, zastavis stopky a odectes rychlost. ;) Kdyz pojedes rychlejc jak 240, tak si to musis dopocitat/odhadnout, kdyz pojedes min jak 50, tak taky. Jakoukoliv rychlost mezi tim ti hodinky ukazou.

Jj jasne, chapu, ze nuluji na 12, nakonec jsem mel dve chrona s kalibrem 8110A...ja to myslel tak, ze stupnice ma efektivni nulu na 3...no stejne jsou ty tachy stupnice spis na paradu, ale to vlastne cela tato komplikace. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NY0040 jsou parádní hodinky, reálně jsem nad nimi uvažoval - považuji je za lepší počin, než přeceňované SKX007. Akorát jedny tool diverky mám a další diversky už bych chtěl lovit ve vyšších vodách... pokud bych si ale měl vybrat mezi SKX a NY0040, tak bych neváhal... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...