Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

před 9 minutami, sodekcz napsal:

Ta zelená vypadá dobře. Kdybych byl designér, neodděloval bych barevně "SUN". Nějak mi na nich v DAY víc sedí bílá.

Moje první hodinky s něčím zeleným. Měl jsem strach, aby nebyla moc křiklavá, z některých fotek to tak totiž vypadalo. Ale je tmavá, s metalízou, pro mě ideální odstín. Ta červená neděle je dle mého prostě zvyklost, o které asi ani moc nepřemýšleli. Mně nevadí, ale máš pravdu, že bílé písmo tomu cifru sedí nejlíp. Navíc ta červená je dost tmavá a pokud jsou hodinky ve stínu, kolikrát jsem se lekl, co se s DAY stalo, že je pole prázdné, protože červené SUN prakticky nebylo vidět a působilo to jako černé okýnko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, pauliej napsal:

@Lacifer - mozem sa opytat, ten remienok (tah) bol k nim original, alebo odkial ho mas? Dakujem

Ahoj, koupil jsem je už s tahem takže odkud je nevím, je to nějaký no name model "chlupotrhač" žádná hitparáda, ale pořád lepší než ta origo guma 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Lacifer napsal:

Ahoj, koupil jsem je už s tahem takže odkud je nevím, je to nějaký no name model "chlupotrhač" žádná hitparáda, ale pořád lepší než ta origo guma 

Ale sedi ku nim celkom dobre ... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár slov o mých Pepsi citizenech. Zpočátku jsem se strašně těšil na ten gumový řemen až jsem zjistil, že je úplně na prd, strašně tvrdý. Kdyby měl někdo radu, jak ho změkčit, tak budu rád. Hodinky jsem přehodil na NATO a paráda. Jo a co se týče přesnosti, tak zatím +3 sekundy za den.

IMG_20210524_200901.jpg

Upraveno uživatelem papun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@papun myslím, že nezměkčíš, musíš mít měkké tělo hned od začátku. Z tohoto pohledu mi absolutně sedl originál silikon na Wengerech. A naopak jsem trošku bojoval s gumou na Lum-tecách. Vypadala dobře ale moc ochotně kolem ruky nešla. Možná taky záleží na tvaru ruky. Taky jsem zkoušel Victorinoxy na gumě, bylo to tvrdé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...