Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

Vypadají, že se jim dostává ohleduplného zacházení, jako nové. 
A jedete na původní akumulátorek? (řekni že jo ;o)

Ano, jedou na původní akumulátor. Za celou dobu jsem s nima nic nedělal. A většinu svého života prožily v příšeří obýváku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, siwi napsal:


Ano, jedou na původní akumulátor. Za celou dobu jsem s nima nic nedělal. A většinu svého života prožily v příšeří obýváku.

tak to mám nelíčenou radost ;o) moje mají rok půl co spadly z výrobního pásu, tak budu doufat v podobnou výdrž, a protože jsou supertitanium, mají safír.,nosím je do kanclu a máme široká futra ;o) tak jsou (vhledem k mé trvanlivosti) nafurt 


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Datel napsal:

nafotrovky ;o)

ale chválím, velmi zdařilé ručky i indexy. Až na tu mikroskopickou datumovku. Na svých EcoDrivech mám taky takovou,

a co, všude je něco...

nafurtovky jak psal @siwi to mělo bejt :D

A jo, máš pravdu, ta miniaturní datumovka mě taky hned praštila do očí. Ale není to level ani kategorie hodinek, kde by mi na tom až tak záleželo. Jen baterkový otloukánky - teda, ne že bych je záměrně otloukal, ale prostě budu víc v klidu než kdybych měl mechaniky. Výběru jsem samozřejmě taky věnoval nemalý množství času ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@dr.sphinx myslíš mě, nebo předchozí kolegy? Na Chronomastery si nemůžu stěžovat, už jsem je chtěl 2x prodat, ale vždycky když je dám do krabičky z prodeje sejde (to už v mém tempu střídání něco znamená, déle mám už jen GW5k 😁). Ohlasy okolí, kdo je viděl naživo, jsou vesměs stejné - v reálu je to pecka, to chce vidět aby člověk ocenil všechny ty detaily a zpracování. Přesnost zatím cca +½ sekundy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...