Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

@dr.sphinx ty kachličky působí parádně, jediné co je škoda je, že potom nevyniknou tolik ty levitující indexy a nápisy jako u washi dialů. 

A rezerva se dá vyvolat tlačítkem na 2. pozici. Ukazuje to myslím ve 4 úrovních 0, 1, 2 a 3 vteřinovou ručkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 7. 2021 v 18:23, Uda napsal:

Potřebovaly dobít. Tyhle jediné nikdy neprodám. Sakra až na té fotce člověk vidí, jak jsou špinavé.

Před téměř 10 lety jsem je dva roky nosil a lituju, že jsem je prodal. Perfektní hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 7. 2021 v 16:45, pauliej napsal:

V poslednych dnoch modre fugu ...

20210714_111321_copy_1507x1685.jpg

Tyhle konkrétní Fugu jsou extrémně povedené. Nebýt to Japonci, nasadil bych je všem českým olympionikům jako reprezentační hodinky v barvách trikolóry 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Chronopetr napsal:

Tyhle konkrétní Fugu jsou extrémně povedené. Nebýt to Japonci, nasadil bych je všem českým olympionikům jako reprezentační hodinky v barvách trikolóry 😀

Dik, aj mne sa pacia, ale bral by som na nich pepsi bezel ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem teďka slabší hodinkové období. Dva kousky jsem poslal dál, protože nepreskocila jiskra. Ale mezi tím jsem se vyloženě zamiloval do mých Pepsi Citizen. Nosím je teď furt, už i žena se diví, že mám furt stejné hodinky. A navíc chodí cca +2s za den, což je super.

IMG_20210722_133141.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...