Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

Klasické čierne NY0040. Stáli ma skoro najmenej z toho, čo mám, ale čo som ich kúpil, tak ich takmer nedám z ruky. Pri nonstop nosení nemajú odchýlku (čo v tejto kategórii nechápem), ak ich dám dole, tak naberajú do plusu. Naviac spona s reguláciou on-the-fly, lumi výborná, korunka nezavadzia, vo vode som ich tiež už mal. Fakt ma veľmi pozitívne prekvapili. 

 

IMG_20210802_132741.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozepis se vice. Jake jsou pocity, jak se nosi, jaky je remen?

Sedi ti armovak na indexy? Ja jsem se spis zameril na tu eco-drive verzi a na WUS chodi dost postu, kde je to totalne sejdrem. To vypada, jak kdyby Seiko vyhodilo svoje quality check lidi a rychle po nich sahl Citizen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, AndyAaron napsal:

Rozepis se vice. Jake jsou pocity, jak se nosi, jaky je remen?

Sedi ti armovak na indexy? Ja jsem se spis zameril na tu eco-drive verzi a na WUS chodi dost postu, kde je to totalne sejdrem. To vypada, jak kdyby Seiko vyhodilo svoje quality check lidi a rychle po nich sahl Citizen...

Pocity - zatím nadšení. Na velké ruce se 46 mm a velká výška snesou. Vše lícuje jak má. Ciferník je hodně utopený, ale perfektně čitelný.  Kalibr 9051 je velký krok vpřed oproti rodině 8200. Hacking, 4 Hz. Řemen je dobře řešený a zabraňuje sklouznutí hodinek při rozepnutí řemínku Vybrání u stežejky je dobrý nápad řenínek jde sundat na první dobrou bez poškrábání hodinek. Na mém zápěstí (23,5 cm) drží na předposlední dírce. Bohužel je tu stejný nešvar jako u mých starých Ti Eco-Drive Promasterů hrozně málo místa mezi stěžejkou a pouzdrem a tak nasazení NATO nebo nedej bože ZULU je porod. Preferoval bych tah, ale ten co je k nim (NB6004-83E) se mi nelíbí. Jdu je přehodit na ZULU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, sodekcz napsal:

A hned je to jinačí. :)

Co se týká citizenní zvlněné gumy (na Fugu) - trošku mi vůní připomíná ťamanskou tržnici a všechny ty jejich gumovo/plastové výrobky.

Taky to vlnobití nemám rád. Ale tahle je o hodně lepší než na ta Fugu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...