Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

[mention=70840]chief[/mention]  Jaký je materiál řemene? Nepotí se pod tím nějak nadměrně ruka?

Píšou tam Genuine Leather.
Nic zvláštního nepociťuju.

16e9302313715f35df5baa52b40ec58e.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, KOCKOPEES napsal:

Dobrá kombinace stou oranžovou ručkou a modrým ciferníkem. Taky mám oranžové zulu, ale stále na něj nemám hodinky :)

To joooo vypadaj super! Pomalu už koukám po nějakých new toolech od Citizenu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera dorazili nové Promastery. Celkom čumím, čo dokáže Citizen ponúknuť za tú cenu...😮 Handwinding, hacking (áno, moje majú), spracovanie detailov, všetko perfektne lícuje. Porovnával som s mojimi SKX-kami, ktorých cena bola dvojnásobná a nemyslím si, že by boli dvakrát lepšie. A to som Seiko fan a zbieram ich...

20210827_093331.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SK distribúcia Timestore.sk. Hacking - sám som ostal prekvapený. Bral som to tak, že Promastery (ani novšie NY 0085) hacking nemajú. Niekto tu dávnejšie postol príspevok, že závisí od typu použitého strojčeka (8203,8204). Ja mám 8204.

20210826_194316.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vím, že jsou dva strojky, spíš by mě zajímalo jestli ta změna k lepšímu nastala od nějakého data a dávají tam jen 8204, nebo pro určité modely, nebo pro určitou distribuci - trh.

Jako nepotřebuju ho, ale potěšil by.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera dorazili nové Promastery. Celkom čumím, čo dokáže Citizen ponúknuť za tú cenu... Handwinding, hacking (áno, moje majú), spracovanie detailov, všetko perfektne lícuje. Porovnával som s mojimi SKX-kami, ktorých cena bola dvojnásobná a nemyslím si, že by boli dvakrát lepšie. A to som Seiko fan a zbieram ich...
20210827_093331.thumb.jpg.2b607289f317c36d33c6b9faf59486aa.jpg

Gratulace, a i parádně svítí


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...