Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

před 12 minutami, sodekcz napsal:

@Chronopetr je tam safír, větší průměr pouzdra a strojek se zasekl na 8203. Navíc relativní dobrodružství a výpalné při nákupu limitky. Aktuálně mi chodí někde kolem +6 / +10 sec za 24 hod.

hod.jpg

Jo, pravda, ukřivdil jsem jim, na ten safír jsem zapomněl, což je pravda velký bonus k toolům. No uvidíme, co pod stromkem uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, stando napsal:

...hodiny paradne. Co za "muchy" maju? Na čo je pri senzore hlbky ten stvorcovy bazmeg?

Ploché sklo, takže ciferník není černý ale bere odrazy od světla a je šedý, velká vteřinová ručicka když 10 minut nestopuješ tak se vrátí na ukazatel nabití L1 nebo dva. Moc špatně se odšroubovávají aretační korunky tlačítek a u luminescence se nedá číst knížka jak u seiko, ale svítí celou noc.  To je asi tak vše. 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, rimidalvlark napsal:

Ploché sklo, takže ciferník není černý ale bere odrazy od světla a je šedý, velká vteřinová ručicka když 10 minut nestopuješ tak se vrátí na ukazatel nabití L1 nebo dva. Moc špatně se odšroubovávají aretační korunky tlačítek a u luminescence se nedá číst knížka jak u seiko, ale svítí celou noc.  To je asi tak vše. 😎

Jo a ten bazmek je prostor pro nějaké membrány pro lepší měření.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...