Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

Dnes moje “otloukánky” ked som ich v 98mom kupoval v kamennej predajni tak mali cenovku 14500 korun. Bol to pre mna masaker, kedze som zarabal ako absolvent taku slabu polovicu z tej ceny, ale dokoncil som potapacsky kurz a tieto hodiny som jednoducho musel mat. Prvych desat rokov som bol OWG a nosil som ich 24/7, potom som objavil chronomag a hodiny som nosil sporadicky. Hromadu hodin som pokupoval, ponosil a predal, ale tieto mi zostali. Kazde dva roky poctivy servis u AD. Vcera dosli od servisaka s vymenenou bateriou, tlakovkou a novym sklom….uz bolo trebaMilujem ich


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

IMG_1646.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 1. 2022 v 10:25, stando napsal:

Dnes moje “otloukánky” ked som ich v 98mom kupoval v kamennej predajni tak mali cenovku 14500 korun. Bol to pre mna masaker, kedze som zarabal ako absolvent taku slabu polovicu z tej ceny, ale dokoncil som potapacsky kurz a tieto hodiny som jednoducho musel mat. Prvych desat rokov som bol OWG a nosil som ich 24/7, potom som objavil chronomag a hodiny som nosil sporadicky. Hromadu hodin som pokupoval, ponosil a predal, ale tieto mi zostali. Kazde dva roky poctivy servis u AD. Vcera dosli od servisaka s vymenenou bateriou, tlakovkou a novym sklom….uz bolo trebaemoji12.pngMilujem ich


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

IMG_1646.jpg

Marin a já sem měl deset roku podobné a pak mě o ně obral synek a nedá je z ruky. Nikdy jsem neřešil jestli tam je stejný stroj... ale zajímalo by mě to jestli to zkopli....

1595A310-9967-41BC-B8E7-C1A50419F4C1.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, rimidalvlark napsal:

Marin a já sem měl deset roku podobné a pak mě o ně obral synek a nedá je z ruky. Nikdy jsem neřešil jestli tam je stejný stroj... ale zajímalo by mě to jestli to zkopli....

1595A310-9967-41BC-B8E7-C1A50419F4C1.jpeg

Hej je tam Myiota. Citizen ju dodaval aj Festine a dokonca som ten stroj videl aj v nejakych nemeckych potapačskych hodinach, ale uz si ich nazov nepametam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, sodekcz napsal:

Za zkoušku to rozhodně stojí. Čím víc Promasterů máš, tím víckrát jsi chronomagorem :D

No to je právě ono. Já bych chtěl full lume. Černé a modré :) teď jsem koukal na timestore a s akcí 10plus stojí černé 3900,- to je prostě za opravdu málo peněz hodně muziky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 1. 2022 v 19:00, KOCKOPEES napsal:

Pěkná fotka. Asi už si ty promastery musím taky koupit. Mel jsem to udělat už dávno :)

Klasicke NY040 som uz mal v niekolkych verziach....ale pozerám po nejakych FUGU....zistil som, že nemam žiadne automaty a nejaké doma byt musia :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...