Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, stando napsal:

Korunka v poho? Netlačí?

 

Ahoj tlačila! Ale pak mi došlo že mám krátký tah. Dokoupil jsem jeden dílek z Citizen.CZ  a poslali mi ho na druhý den. Takže teď netlačí a jsou moc fajn. Není to žádné monstrum ale naopak, perfektně vyvážené hodinky, na chlapskou ruku. Je to pro mě nezvyk když jsem nosil 60mm nebo 50mm Kavenstmann. Navíc ty Kavenstmann váží trojnásobek..Velikostně bych je přirovnal asi k JP3020 ale vyšší. Nebo k Seiko MM ale robustnější. Asi nejlépe vyjdou ve srovnání s GS divery nebo Orient 300m.

 

41DBB4EB-87CA-4451-A896-F1166B3FF64A.webp 35499230-7909-48E4-A607-22D8D1374BA2.webp

Upraveno uživatelem cecil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, (Miloš) napsal:

cecil: Je to tak, zatímco Orientům například fotky neskutečně lichotí, zatímco naživo vypadají zoufale, u Citizen mám pocit, že je to přesně naopak, naživo jsou vždycky ještě lepší a to beru i oficiální fotky,  ne ty svoje :)

Souhlasím! Přesto že mám Orienty rád, v reálu mi přijde zpracování o třídu níže, oproti Seiko a Citizen. Ovšem hlavně u nižších řad. Citizen je super a Seiko taky. Ale třeba Orient 300m, už je hodně slušná strojovna. Měl jsem je a neměli daleko k Seiko MM. Měl jsem oboje, mohu tedy porovnat. Tyhle Krakeny jsou návrat ke klasice z 80.let! Hodně mi v něčem připomínají Citizen 5503. Ale jsou mnohem elegantnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, stando napsal:

Podla mna by im paradne pristala aj klasicka Citizen guma s vlnkou a ND Limit tabulkou. Aka je rozteč nožičiek?

 

taky myslím! 24mm..Den ode dne se mi líbí více. Ten duratect titan je neuvěřitelně sametový. A jsou krásně lehké, na to jaký to jsou robustní stroje!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minule jsem zde psal že Orient 300m jsou dost dobré, ale tyhle Citizen s tím novým strojem jsou lepší! Stojí za každý cent své ceny!

2F14BA77-1B0B-4D5F-B468-A89053A541CE.jpeg

Upraveno uživatelem cecil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, CEGY napsal:

Jsem o nich taky kdysi uvažoval, ale odradil mě povrch korunky - vzor pilnik. Měl jsem to na Marathonech a bylo to peklo. 

Ta korunka není dlouhá, je relativně krátká, tedy neční až tak do prostoru. Ten vzor, no je to asi jako madlo činky..za mně nic proti ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, _lip_ napsal:

Takhle vypadá v detailu. Tahle mi vůbec nevadila. Nejhorší korunku jsem zatím měl na Seiko PADI kinetikách, to řezalo neskutečně. dd586b42a488929a3e8a3538ac92d949.jpg

přesně! Měl jsem kinetiky a hrozně mi na nich vadila ta korunka ale jinak byly super..

Upraveno uživatelem cecil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...