Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

Moje první a zatím jediné Citizeny. Okamžitě, jak jsem je uviděl, vzaly mě za srdce a musel jsem je mit! Jejich originální propracovaný design a barevné provedení je opravdu jedinečné. Všechny funkce k tomu včetně solárního pohonu vnímám jako bonus. Uchvátily mě především svým vzhledem. Trochu těžší na zápěstí vzdor odlehčení silikonovým řemínkem, ovšem i přezka na řemínku je masivní a dynamická. Trošku hodně komplikované nastavení a používání funkcí budu muset ještě prostudovat a zvládnout. Ale jinak prostě nádherný kousek hodinářského umění! d088c2d0ba09948ef586dd145871faa2.jpg72965c4d8351a6b0957cb6d60acc97c0.jpg09d5ef1b5ebe1139608f60498cbc2feb.jpgc19703da226a5c5bca6a7277ca3076b3.jpg

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk
V 14. 4. 2023 v 19:29, Kristian.nov napsal:

Po delší době na gumě.

A3150A3B-8D0D-4B6B-815B-FD0938FFF5E7.jpeg

 

Už jsem je měl na jubilee tahu, na nato, pak jsem měl i verzi s ocelovým tahem a modrým ciferníkem, ale nakonec prostě tato klasická verze na originál gumě vypadá podle mě nejlíp. No a pak ještě starší verze C02X. Vždycky, když je prodám, nevydržím bez nich ani 2 měsíce 😄

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na citizenu je super ta pestrost nabídky, viz tohle vlákno. Tohle je taky parádní kousek. Já bych na ten "bordel na cifru" neměl koule, ale oceňuji, že někdo jiný je má
Mě ten bordel nan cifru prostě na první pohled uhranul až okouzlil. Je to radost pro mě mít takové masivní orloje na zápěstí.Prostě kus světového času na ruce.

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 4. 2023 v 18:14, Chilliluk napsal:

 

Už jsem je měl na jubilee tahu, na nato, pak jsem měl i verzi s ocelovým tahem a modrým ciferníkem, ale nakonec prostě tato klasická verze na originál gumě vypadá podle mě nejlíp. No a pak ještě starší verze C02X. Vždycky, když je prodám, nevydržím bez nich ani 2 měsíce 😄

 

 

Sorry, na čo prosím ťa slúži ten heliport🙂 na ľavej strane?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...