Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

 

Moje vintage Citizeny..

-Titanový - neskutečně lehký. Navíc jsem alergik na neušlechtilý kovy, kromě hodinek/prstenů/řetízků ze zlata, stříbra nebo titanu, se mi dělá na kůži vyrážka.

-Safírový sklíčko - stále jako zrcadlo, po těch letech nemá jedinej mikroškrábaneček!

Kupoval jsem si je v 1994-95 (bezmála před 30ti lety) a za tu dobu se měnila baterie jen jednou(!) - nejspíš kvůli tomu, že nepoužívám vteřinovou ručičku. kterou mám neustále nastavenou na datum.

image.thumb.jpeg.29694aae910cd40ce9a452a7401cddfe.jpegimage.thumb.jpeg.0fa6f4bac7dd5418a011775689447b2c.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citizen BJ8000-57e

K těmhle hodinkam se pojí pro mě zajímavý příběh. 

Někdy kolem roku 2001 jsem pracoval na lodi a tyhle Citizeny jsem vyměnil s jedním polakem za nějaký digitalky + 100$ doplatek. Nějakou dobu ponosil a koupil něco jinýho. Pote jsem je dal tatovy, ktery je nosil dalších 5 let. Koupil jsem mu k narozkam skx a po nějaké době prodal tady na foru. To bylo tak před 10 lety. 

Zhruba před dvěma lety se udělala reedice hodinel Raye Mearse a ja si vzpomněl, že jsem něco podobnýho kdysi měl a ty nový koupil. 

Pak mě ale napadlo napsat Kostře, který jsem je kdysi prodal, jestli je nemá. A k mymu překvapení měl a prodal zpět, za což díky. Kapacitator byl po smrti, ale v Onyxu prošly servisem a zase šlapou. 

Nejsou to tedy puvodni Ray Mears, ale to neva. Po více jak 20 letech mi zas dělaj radost.

 

IMG_20230514_122013.jpg

IMG_20230514_121842.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kráchnýsou! Já mám ty nový… Hrozně dlouho sem vybíral nějaký odolný digitálky a vždy se vrátil ve výběru k těmto… Pak sem je vybalil a myslel si, že poprvé v životě budu něco vracet, že sou hrozně malý. Měl sem zrovna na ruce želvy, tak sem si řekl, dej jim šanci do večera a je ze mě asi onewatchtohleto, teď sem se díval a bylo to v polovině dubna …2022, a přísámbů, že sem od tý doby neponosil nic jinýho.

IMG_0802.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je jiná než na 0040, ta se mi nelíbí a je pravda, že ani nevypadá pohodlně. Mám originál modrou, na tý byly. Ale taky stojí cca 1600, což není úplně málo. Navíc jsem tu červenou neviděl naživo, takže naslepo jí kupovat nebudu, aby nebyla do oranžova, jak na některejch fotkách vypadá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...