Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

přikládám svoje jediné a pro někoho možná "low" budgetové citizenky, ale když jsem je viděl, musel jsem je mít, o to víc mě štve, že se mi je podařilo škrábnout poradil by někdo, kdo by opravil  sklíčko a kolik by to cca stálo?

 

Hodinky stály cca 5,8k CZK.

 

Děkuji  :)

IMG_2181.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

82e8749bf5c7cc2610362459b4aefa2f.jpg
baví mě jejich elegance, ušlechtilost symbolizovaná pro mě velice jemnými liniemi rafik, indexů…
dal jsem jim silný kožený řemen, napětí sportovní kůže se společenským vyzněním mi dělá dobře na duši :)

(přitom jsou to levné hodinky)

Upraveno uživatelem kaktusář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, kaktusář napsal:

82e8749bf5c7cc2610362459b4aefa2f.jpg
baví mě jejich elegance, ušlechtilost symbolizovaná pro mě velice jemnými liniemi rafik, indexů…
dal jsem jim silný kožený řemen, napětí sportovní kůže se společenským vyzněním mi dělá dobře na duši :)

 

IMG_9893.jpeg

IMG_9894.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsou krutý..takový Fugu jsem ještě neviděl. Jaká je to refernce? 44mm? Safír?
Je to refernece Citizen Promaster Fugu NY0130-08E 44mm, sapphire crystal.
Žltý band je z aliku nejakej značky homaže, ale originál čierny strap mal spoje poleptane na spojoch. Ten žltý je na spojoch 100% presný.

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi mám prosbu, potřebuji něco levného na práci a rozhoduji se mezi Aqualand nebo retrozilla nebo ecozilla. Vím že jsou to každé úplně jinačí hodinky, ovšem potřebuji robustnější hodinky díky svému poněkud silnějšímu zápěstí cca 22cm. Díky moc za názory. Ecozilly jsem už měl a Retrozilly jsou malé ale ne zase zoufale malé..Aqualand jsou dle recenzí, kus hodinek..

images-2.jpeg

shopping.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...