Jump to content

Citizen na ruce...

Nicolas02
 Share

Recommended Posts

Vypadají, že se jim dostává ohleduplného zacházení, jako nové. 
A jedete na původní akumulátorek? (řekni že jo ;o)

Ano, jedou na původní akumulátor. Za celou dobu jsem s nima nic nedělal. A většinu svého života prožily v příšeří obýváku.

Před hodinou, siwi napsal:

Ano, jedou na původní akumulátor. Za celou dobu jsem s nima nic nedělal. A většinu svého života prožily v příšeří obýváku.

tak to mám nelíčenou radost ;o) moje mají rok půl co spadly z výrobního pásu, tak budu doufat v podobnou výdrž, a protože jsou supertitanium, mají safír.,nosím je do kanclu a máme široká futra ;o) tak jsou (vhledem k mé trvanlivosti) nafurt 

před 1 hodinou, Radik napsal:

Je to tu. Nafortovky :)DSCN6173.JPG.3e36584239376360105a2bf592d0ef3c.JPG

nafotrovky ;o)

ale chválím, velmi zdařilé ručky i indexy. Až na tu mikroskopickou datumovku. Na svých EcoDrivech mám taky takovou,

a co, všude je něco...

před 2 hodinami, Datel napsal:

nafotrovky ;o)

ale chválím, velmi zdařilé ručky i indexy. Až na tu mikroskopickou datumovku. Na svých EcoDrivech mám taky takovou,

a co, všude je něco...

nafurtovky jak psal @siwi to mělo bejt :D

A jo, máš pravdu, ta miniaturní datumovka mě taky hned praštila do očí. Ale není to level ani kategorie hodinek, kde by mi na tom až tak záleželo. Jen baterkový otloukánky - teda, ne že bych je záměrně otloukal, ale prostě budu víc v klidu než kdybych měl mechaniky. Výběru jsem samozřejmě taky věnoval nemalý množství času ;)

Potřebovaly dobít. Tyhle jediné nikdy neprodám. Sakra až na té fotce člověk vidí, jak jsou špinavé.

IMG_20210705_183102.jpg

Edited by Uda

@dr.sphinx myslíš mě, nebo předchozí kolegy? Na Chronomastery si nemůžu stěžovat, už jsem je chtěl 2x prodat, ale vždycky když je dám do krabičky z prodeje sejde (to už v mém tempu střídání něco znamená, déle mám už jen GW5k 😁). Ohlasy okolí, kdo je viděl naživo, jsou vesměs stejné - v reálu je to pecka, to chce vidět aby člověk ocenil všechny ty detaily a zpracování. Přesnost zatím cca +½ sekundy