Přejít na obsah

Chrono do 1000-,?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odkaz máš na nechrona,foto chronograph.;-)

Jinak ty černé nejsou taky k zahození....

Sakra porte, ja na to dnes uz kaslu, jsem unavenej a to ani nepiju:).

Souhlas, cerne taky krasne.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak nemuseli by byť celkom nové,ale v nos stave určite....inak o tých samozrejme viem,majú niečo do seba a sú vo výbere.

 

V tých Hamiltonoch je kaliber H21.Vie niekto o čo sa jedná?ďakujem...

H21=7750

Viz. https://www.bernardwatch.com/blog/swatch-eta-movements-pushing-ahead-with-hamilton-h-21-h-31/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, tak já měl cca před měsícem podobné zadání.. 1000 euro, pak jsem přihodil na 1200 a to měl být strop.. na chronoshopu jsem lovil steinharty/glyciny, pak jsem byl naveden na LHC - odkázán na dobrou cenu v ČR a jak to nakonec dopadlo ani nechtěj vědět.. každopádne jsem pro ty Longines byl naprosto rozhodnut..

 

http://www.longines.com/#!/watches/hydroconquest/l3-642-4-56-6

 

  Samozrejme Hydroconquest-veľmi pekné,aj som kedysi po nich veľmi túžil,ale po čase to akosi odoznelo.Neviem prečo ale trocha mi vadí ten ciferník ktorý aj s lunetou pôsobia na mňa troch "preplácane"-preguličkovane.Ale je to samozrejme len môj dojem.Inak vynikajúce hodinky.

Upraveno uživatelem Baldur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  Asi sa mi budú viacerí čudovať/prinajmenšom/ale aj tieto by som zvažoval:

http://www.ashford.com/us/watches/victorinox-swiss-army/professional/professional-airboss/24785-1.pid?nid=cpg_cat5001&so=14

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa už nečudujem ničomu. Na Ashforde sú už asi dva mesiace fajn akcie na chroná od JR, na Gemnation na Alpinu, Steinhart Racetimer vyzerá lepšie než Tudor Heritage Chrono, atd. atd., ale mladý pán zvažuje podivné Victorinoxy :)

 

Ešte jeden tip z Ebayu, v skutočnosti tá farba nie je až taká krikľavá.

post-957-0-03073200-1449998502.jpg

 

Boli aj s čiernym ciferníkom.

post-957-0-15729700-1449998523_thumb.jpg

 

Sú to také obyčajné, na nič sa nehrajúce chroná, vodotesné do 20 ATM, zafír.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa už nečudujem ničomu. Na Ashforde sú už asi dva mesiace fajn akcie na chroná od JR, na Gemnation na Alpinu, Steinhart Racetimer vyzerá lepšie než Tudor Heritage Chrono, atd. atd., ale mladý pán zvažuje podivné Victorinoxy :)

 

Ešte jeden tip z Ebayu, v skutočnosti tá farba nie je až taká krikľavá.

attachicon.gifLL01.jpg

 

Boli aj s čiernym ciferníkom.

attachicon.gifLL02.jpg

 

Sú to také obyčajné, na nič sa nehrajúce chroná, vodotesné do 20 ATM, zafír.

 

Mňa celkom berie tá červená na cifru.Ale až na tú "nožiarsku"značku im nemám čo vytknúť.Kaliber Valjoux 7753-27 Jewels,ak som dobre čítal...Púzdro vypadá dobre...

Inak fakt s tým Laco čo majú ciferník vo farbe slonovej kosti si ma dostal,sú prekrásne,ale až veľmi mi pripomínajú farbu ciferníku na Orientoch čo mám,tak asi nebude mať význam kupovať niečo podobné...To by som mal pocit,že nosím zasa tie isté hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však nožíkári určite nebudú mať zle spracované puzdro, so železom to vedia. Dal som tip na Laco, lebo ich už strašne dlho mám v merku, akurát sú na wishliste niekde v druhej päťke, wishlist sa na prvých miestach dynamicky mení a Laco chroná pomaly miznú zo shopov.
 
Fotky ukradnuté od fiedler-uhrenhandel
 
post-957-0-81274200-1450013214_thumb.jpg post-957-0-79891700-1450013256_thumb.jpg post-957-0-95786100-1450013264_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

McStinger: tyhle Laco jsou sakra dost dobry!! Taky bych za ne byl;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsi byl u těch Háček, nepřemejšlels nad x-wind, na to co nabízej jsou přehledný, všechny korunky šroubovací, na ruce ok, 16 na vejšku což je u chron normál a trochu nad litr se už sehnat daj. Ty x copter jsou už trochu blázinec. Škoda že nemaj vnitřní AR, 100 m WR je ok.

 

post-17935-0-20538100-1450169499_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Dakujem vsetkym,ze este stale prispievate,len tak dalej.Ani ja sam nezahalam a prezeram net ci ma este nieco neoslovi.

 

Este sa mi paci aj OKEAN a niektore dalsie z ruskych chronographov na tejto stranke,mozno Strela,Sturmanckie:

 

http://www.poljot24.de/en/chronographen/poljot-chronograph-ozean.html

 

/ospravedlnujem sa za diakritiku a pismo,ale pisem z pocitaca ktory nema nas jazyk/

Upraveno uživatelem Baldur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Lakava ponuka,ale trochu som sa nad tym vsetkym zamyslel a uz viem ze chcem hodinky ktore ma budu bavit,budu sa mi pacit a na znacke az tak nezalezi.A kaliber 7750 alebo 3133 su zarukou kvality.

 

/ospravedlnujem sa za pismo v poslednych prispevkoch,ale pisem z prace na pocitaci ktory nedisponuje SJ,alebo CJ/

Upraveno uživatelem Baldur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...