Přejít na obsah

Projektor


jebiga

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 113
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Po roku...
  • po měsících...

nemate nekdo zkusenost s ultra short throw projektory a promitanim primo na zed? 

Chvili jsem myslel, ze do noveho bytu zrecykluju svuj stary panasonic AE900E, ale vsechna kabelaz, zaves atd me nakonec zacala hrozne sejrit (byl by v obyvacim pokoji). Nakonec jsem rozhodl, ze casem poridim neco jako LG HU715QW, ale zajimalo by me, jak je to pouzitelne bez platna primo na zed. S klasickym projektorem jsem byl pri promitani na bilou zed uplne v pohode - o neco horsi rozliseni neresim, ale bojim se, ze pri promitani pod ostrym uhlem se na zdi vykresli vsechny nerovnosti..

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Někdy si říkám, jestli nejsem na svá dítka moc přísný. Mrně si napsalo Ježíškovi o lupu, když ji pod stromkem našlo, udělalo ‘jupííí’ a běželo do pokojíku, cca za 20min. přišlo se short throw projektorem vytvořeného z lupy, krabice, mobilu a dvou plyšáků..jako plátno slepilo čtyři A4ky. No, úplně jsem zapomněl mu dát zaracha za poškozenou zeď. 🤣
 

IMG_3488.jpeg

Upraveno uživatelem Dagoberd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 12/31/2023 at 2:19 PM, Dagoberd said:

Někdy si říkám, jestli nejsem na svá dítka moc přísný. Mrně si napsalo Ježíškovi o lupu, když ji pod stromkem našlo, udělalo ‘jupííí’ a běželo do pokojíku, cca za 20min. přišlo se short throw projektorem vytvořeného z lupy, krabice, mobilu a dvou plyšáků..jako plátno slepilo čtyři A4ky. No, úplně jsem zapomněl mu dát zaracha za poškozenou zeď. 🤣
 

IMG_3488.jpeg

Gratuluji k vychove noveho Edisona 🙂   Jaky je vysledny obraz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, velmi záleží na schopnosti plyšáka udržet mobil ve správné vzdálenosti od čočky, ale kvalita obrazu byla asi jako z meotaru ;)…

Nyní se už věnujeme výrobě skafandru pro mezigalaktické války. Ta barva na xichtíku je z armyshopu, báječně drží i na ručníku, umyvadle a vaně.

IMG_3585.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...