Přejít na obsah

Robotický vysavač


pavča

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 391
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Xiaomi se zdaji dobre. U te Tesly je to jak sazka do loterie. Bud jde, nebo nejde. No kdyz jde, je super.

Kluci jak ty vysavace vubec funguji? Je mozne ho prenaset z patra do patra i bez dokovaci stanice? Bude schopny takto pracovat? Budeme mit dve patra + obyvak je dva schody niz nez spodni patro. Muselo by se mu vzdy pomoci, ale nevim, jestli to robot jako takovy zvladne. Cetl jsem o Xiaomi, ze jakmile se zvedne do vzduchu, vymaze si mapy. 
Snad jsem to napsal pochopitelne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Xiaomi mám: na mapy se vykašli. Apku potřebuješ jen pokud chceš nastavit automatické starty. Já to dělal ze začátku.

Teď dole (na zakladně) zapinam večer když jdu spát. Do patra to nosím, do jiných místností nosím, nic neřeším a funguje to.

Ze schodů to nespadne, překoná nerovnost cca 1,5cm (naměřil jsem to).

Žere to dětem sluchátka :-) a posouvá malý koberečky v koupelně. Jinak super.

Edit: dole se vrátí sám do základny. Jinde skončí v tom místě, kde ho spustíš.

Upraveno uživatelem nettopejr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Xiaomi mám: na mapy se vykašli. Apku potřebuješ jen pokud chceš nastavit automatické starty. Já to dělal ze začátku.

Teď dole (na zakladně) zapinam večer když jdu spát. Do patra to nosím, do jiných místností nosím, nic neřeším a funguje to.

Ze schodů to nespadne, překoná nerovnost cca 1,5cm (naměřil jsem to).

Žere to dětem sluchátka :-) a posouvá malý koberečky v koupelně. Jinak super.

Edit: dole se vrátí sám do základny. Jinde skončí v tom místě, kde ho spustíš.

Super, diky. Jaky mas konkretne a jsk jsi s nim pls spokojeny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SVIJANSKYMAZ: mokry mop používáme skoro pokaždé. Není to vytírání. Spíš bych řekl, že to setře jen takové ty nejjemnější částice prachu z podlahy. On ten hadr je jen vlhký takže se vlastně nejedná o vytírání. Jinak do patra přenášíme. Docela se divím, kolik "bordýlku" máme doma (co vysypu z nádobky) a to vysáváme 2x týdně. Ostatní poznatky jako má nettopejr. co se týče rychlosti, vychází mi cca 1 metr čtvereční za minutu. Náhradní díly (filtry, stírací hadr, metla, ... kupuju v Číně za cca 1/10 ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... u Xiaomi o žádné umývání nejde (a mám pocit, že ani u ostatních robotických vysavačů). Jen jak jsem psal výše. Vody je cca 1,5 deci a ta voda z nádržky jen ubývá. Máme všude hladké podlahy, takže spokojenost s vysáváním a ten vlhký hadr je bonus navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nedám tedy stále dopustit na Irobota, na doplňkovou výpomoc ideál a je to velmi spolehlivá věc. Teď jsem vyměnil baterii cca. po sedmi, osmi letech, co ho máme. Jestli budu upgradovat, tak opět za Irobota testy, netesty :-)

post-364-0-17405900-1585909628_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo ten vysavač (třeba Xiaomi) v kombinaci s domácím zvířetem? Máme hodně chlupatou kočku (maine coon), tak přemýšlím jestli by o nebylo řešení věčně roztahanýho písku a chlupů. Akorát se bojím, jak si s tím poradí, protože i normální vysavač se mi ucpává chlupama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si takto s radostou a v dobrej cene pred nejakymi rokmi kupil Miele...po troch dnoch ako mi robil bordel po celej obyvackej - pekne zoradene pasy "spiny" po celej dlzke izby.

Nakoniec sme zistili, ze polyuretanova liata podlaha, ktoru mame v obyvacke je antistaticka a ze na nej to nefunguje spravne....ked sme ho predali znamym, ktorí maju vsade drevene podlahy, tak som naviac dostal aj flasu od stastneho pana majitela :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eskimaku, za ty roky by jsi měl už sakra pomalu vědět že mi čistokrevný číňan nesmí do baráku :-) U nás je to opravdu jen doplňková záležitost, a co se zvířat v baráku týká, můžu a jen doporučit tento Miele Pet. I při plném pytli, který dokáže naplnit opravdu poctivě vůbec nesmrdí a to díky vychytanému uhlíkovému filtru. Ale něco za něco, filtr je dost drahý, vydrží tak půl roku co koukám na rysku výměny a celkově je samozřejmě i vysavač vcelku drahý...Super na linoleum, dlažbu a na koberec má i kartáč nástavec, takže udělá tu samou práci co robotický vysavač.

post-364-0-20611900-1585912887_thumb.jpg

post-364-0-61905600-1585912898_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Obecně si myslím, Afri, že robot je málo i bez zvířat.

Robota mám (čiňana) a je to super. Ale prece jen je to určený na "každodenní polítaní plochy" . A prodloužení intervalu nutnosti vzít do ruky velký vysavač. Nedovedu si představit že bych neměl ještě klasiku. A to mám doma jen Boloňáka.... ale děti občas vydají za dvě dogy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si to teda predstavit viem. Jedina vec ma stve, ze robot nevysaje schody.

@Afri: jasne, ale clovek musi skusat, raz to vyjde ;). Aj Yamahu predavas :lol2:. A Cinan je dnes uz hadam viac nez Japonec, v tomto vlakne teda urcite.

Normalny vysavac je prehistoricka zalezitost. A robot, dobry, (to neznamena ze Cinan automaticky = dobry), zvlada domacnost sam. So zvieratom to asi obcas treba doladit. Len ma obtazuje to vysypavanie odpadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...