Přejít na obsah

Robotický vysavač


pavča

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 7 minutami, M109 napsal:

Vždy mali také zľavy. Pred časom, keď som hľadal, mali suverénne najviac negatívnych recenzií. 

Ok..to jsem chtěl vědět..já se v tom neorientuju. Tak aspoň vím, ze tohle ne. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemáte někdo zkušenost s tímhle?

https://www.mironet.cz/krcher-rc-3-11982130-roboticky-vysavac-objem-035-l-na-tvrde-podlahy-a-kratkovlase-koberce+dp391865/?gclid=Cj0KCQiAwMP9BRCzARIsAPWTJ_EMi8lL65ecsNsWZ5iB_xGnlq-8qVE5krxcyvjecBW7TfI2NuVBPWcaAqGSEALw_wcB
 

Trochu mě děsí mít doma něco, co se jmenuje Xiaomi. Aby to jako neposílalo fotky mého bytu do Číny třeba :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme asi měsíc S6,byl jsem proti,ze je to blbost,ale musím uznat,ze jsem neměl pravdu. Nevěřil bych kolik to dokáže vysat prachu a nečistot. Zatím 100%spokojenost. Jen v obchode měli jen černý a je pravda,že je na něm vidět každé zrnko prachu,bílý bude praktičtější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, dawe009 napsal:

A nemáte někdo zkušenost s tímhle?

https://www.mironet.cz/krcher-rc-3-11982130-roboticky-vysavac-objem-035-l-na-tvrde-podlahy-a-kratkovlase-koberce+dp391865/?gclid=Cj0KCQiAwMP9BRCzARIsAPWTJ_EMi8lL65ecsNsWZ5iB_xGnlq-8qVE5krxcyvjecBW7TfI2NuVBPWcaAqGSEALw_wcB
 

Trochu mě děsí mít doma něco, co se jmenuje Xiaomi. Aby to jako neposílalo fotky mého bytu do Číny třeba :)

 

môj brat má doma Roborock S5 a nevie si ho vynachváliť. Na základe jeho odporúčaní som si tiež objednal Xiaomi Mi Robot Vacuum 2. Robotický vysávač som zatiaľ nemal takže som zvedavý.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...