Přejít na obsah

Robotický vysavač


pavča

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 20. 11. 2020 v 15:20, M109 napsal:

Robot aj cena super, ale mopovanie robotom je, ako by som to jemne naznačil, meh...

Keď už, tak potom niečo takéto https://www.iliferobot.com/products/ShinebotW400/

 

aj s mopovaním som spokojný, čo konkrétne ti nevyhovuje? Ja som sa najviac bál že bude podlaha príliš mokrá, ale dá sa pekne nastaviť aj úroveň koľko vody má do mopu dávkovať, čiže napr. na podlahovom kúrení tá vlhkosť rovno schne za robotom a všetko je čisté a suché. Čiže podľa mňa super. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 11. 2020 v 10:30, Raguss napsal:

aj s mopovaním som spokojný, čo konkrétne ti nevyhovuje? Ja som sa najviac bál že bude podlaha príliš mokrá, ale dá sa pekne nastaviť aj úroveň koľko vody má do mopu dávkovať, čiže napr. na podlahovom kúrení tá vlhkosť rovno schne za robotom a všetko je čisté a suché. Čiže podľa mňa super. 

Mám mopovací robot s osobitnou nádržkou na vodu aj s nastavovaním dávkovania vody, veľká handrička, ale nie je to ono. Musím ho pustiť niekoľko krát za sebou na ten istý priestor, s prepieraním mopu, aby som dosiahol aký taký efekt. Ono to bude dané aj tým, že moje pyrenejské teľa má voľný prístup do domu, plus máme veľkú prašnosť, tipujem že v sterilnejšom prostredí povedzme bytu mopovanie vysávačom požadovaný efekt dá. Koniec koncov, kým som si nezaobstaral ten umývací bot, z času na čas som to pustil. 
Každopádne, shinebot mi dáva oveľa lepšie výsledky, hlavne tým že tú špinavú vodu zbiera a nerozotiera ako robot s bežným mopovaním. najprv pustím vysávače, potom zmývača, a voda, ktorú vylievam, veru nebýva priezračná. (samozrejme zmývame aj ručne). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci díky, tady člověk fakt ušetří spoustu času. Včera večer jsem prodal Roombu 780 (byl dobrej ale děcka nebo psi furt kopali do majáčků a tak to chudák nedával a taky byl opruz kupovat baterky) a hned objednal S6 Pure. Za 9800 na patro.cz, mám je ve městě a zkušenosti s nima mam taky dobrý. Už je v kufru. Tak uvidíme


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, hreba napsal:

Borci díky, tady člověk fakt ušetří spoustu času. Včera večer jsem prodal Roombu 780 (byl dobrej ale děcka nebo psi furt kopali do majáčků a tak to chudák nedával a taky byl opruz kupovat baterky) a hned objednal S6 Pure. Za 9800 na patro.cz, mám je ve městě a zkušenosti s nima mam taky dobrý. Už je v kufru. Tak uvidíme emoji2957.png


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Šel jsi defacto stejnou cestou jako já, budeš jistě spokojenej 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 11. 2020 v 16:03, M109 napsal:

Mám mopovací robot s osobitnou nádržkou na vodu aj s nastavovaním dávkovania vody, veľká handrička, ale nie je to ono. Musím ho pustiť niekoľko krát za sebou na ten istý priestor, s prepieraním mopu, aby som dosiahol aký taký efekt. Ono to bude dané aj tým, že moje pyrenejské teľa má voľný prístup do domu, plus máme veľkú prašnosť, tipujem že v sterilnejšom prostredí povedzme bytu mopovanie vysávačom požadovaný efekt dá. Koniec koncov, kým som si nezaobstaral ten umývací bot, z času na čas som to pustil. 
Každopádne, shinebot mi dáva oveľa lepšie výsledky, hlavne tým že tú špinavú vodu zbiera a nerozotiera ako robot s bežným mopovaním. najprv pustím vysávače, potom zmývača, a voda, ktorú vylievam, veru nebýva priezračná. (samozrejme zmývame aj ručne). 

no tak tomu rozumiem, to sú (aspoň pre mňa) neštandardné podmienky :) ja doma nemám žiadne zvieratko takže robot vysáva a mopuje v podstate len bežný prach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vám děkuju.  Jsem teda objednal ve čtvrtek večer s6 z Mironetu, cena jako z Ali, druhý den ppl dovezla, robot projel 2+kk během necelych 30ti minut. Podle apky měl prostor zmapovaný hned po vyjetí, samozřejmě vysál, žádné zbytky jsem po něm nenašel. Ten mop ikdyž se tu pravidelně stírá, tak byl špinavý. Jediný limit jsou prahy a vysoký koberec, ty 2 -3 cm se ale vydrápe, a pak nízké prostory pod nábytkem a průchody užší a nižší, než je sám robot. Zklamaný nejsem, tak snad vydrží. Ještě v Číně objednám náhradní kartáč a mopy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám za sebou dvě vysávání s S6 Pure a musím říct že dobrý. Vysál cca 60 m2 - to mě překvapilo jak moc prostoru máme zaskládanýho - za asi 85 minut. Zůstal zaseklej v koupelně na předložce s vysokým tlustým chlupem, ale je fajn, že je mapa kompletní a dostal tam no-go zónu (virtuální zeď ve dveřích). Druhý den jsem nechal schválně otevřené a pěkně se zastavil přesně tam kde měl.
Ten členitý terén zvládl fakt hezky, jsem spokojený.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vám děkuju.  Jsem teda objednal ve čtvrtek večer s6 z Mironetu, cena jako z Ali, druhý den ppl dovezla, robot projel 2+kk během necelych 30ti minut. Podle apky měl prostor zmapovaný hned po vyjetí, samozřejmě vysál, žádné zbytky jsem po něm nenašel. Ten mop ikdyž se tu pravidelně stírá, tak byl špinavý. Jediný limit jsou prahy a vysoký koberec, ty 2 -3 cm se ale vydrápe, a pak nízké prostory pod nábytkem a průchody užší a nižší, než je sám robot. Zklamaný nejsem, tak snad vydrží. Ještě v Číně objednám náhradní kartáč a mopy.


Zajímavý nápad objednat to u Číňana. Mate s tím zkušenosti proti originálu? Protože třeba tohle je víceméně standardní cena ale je až podezřele nízká

US $13.74 45% Off | 18PCS Vacuum Cleaner Parts Replacement for Mi Robot Roborock S50 S51 Roborock 2 Roborock S6 Max Vacuum Cleaner Accessory Kit
https://a.aliexpress.com/_mMNuQeH


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, hreba napsal:

 


Zajímavý nápad objednat to u Číňana. Mate s tím zkušenosti proti originálu? Protože třeba tohle je víceméně standardní cena ale je až podezřele nízká emoji2.png

US $13.74 45% Off | 18PCS Vacuum Cleaner Parts Replacement for Mi Robot Roborock S50 S51 Roborock 2 Roborock S6 Max Vacuum Cleaner Accessory Kit
https://a.aliexpress.com/_mMNuQeH


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

A preco si myslis ze to nieje "original"? Original je z ciny, je to cinska znacka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, hreba napsal:


Neříkám že není. Jenom na mě vyskocil třeba samotný hadr na mop za patnáct babek.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Jj. Ja som ku Xiomi nakupil veci na Ali, a niesom schopny najst nejaky rozdiel medzi origo co boli vo vysavaci od nova a tymto dokupenym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně, kdyby někdo objednával na S6 Pure, rád bych se přidal


Byl jsem rychlejsi, už je to objednané. Ale cena je včetně dopravy, takže pokud mermomocí chceš dojet na kafe do Zlína, objednám ti to Bral jsem tu komplet sadu za 18.36 USD tady totiž jsou boční kartáče z gumy a ne štětiny.

US $6.44 20% Off | Mopping cloths main brush White HEPA filter for Xiaomi Roborock S6 S5 MAX S60 S65 S5 S50 S55 E25 E35 vacuum parts accessories
https://a.aliexpress.com/_m0PtVFF


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...