Přejít na obsah

Robotický vysavač


pavča

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky jsem ještě nemopoval, tak budu rád za nějakou zkušenost

A máš to tam nasazený nebo ne? Já právě ne a nevím jestli mu to v něčem nemůže vadit. Návod jsem samozřejmě nečetl


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 11. 2020 v 15:26, Andrew napsal:

Taky jsem ještě nemopoval, tak budu rád za nějakou zkušenost 🙂

Pokud srovnám klasickou Roomba 9xx na vysávání, tak mopovací model od stejného výrobce se nám příliš neosvědčil. Zásadní problém bych viděl v malém/nedostatečném množství vody, které tento typ zařízení dokáže pojmout. Původní iRobot je dobrý nápad, ale mop ještě není vychytaný. Za mě mopovací robot tedy nee.

PS: Doma máme čisto, abychom předešli spekulacím. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 10. 12. 2020 v 21:02, blackhead napsal:
V 9. 12. 2020 v 23:46, paro napsal:
Ahoj. Ctihodni majitele robotickych vysavacu, mohli byste mi ze zkusenosti doporucit stroj, ktery je schopny zdolat normalni dreveny prah? Vyska 18-22mm podle mistnosti. Dik.


Sent from my iPad using Tapatalk

To je dost, bych radsi predelal prahy.

Myslíme, že ta s6 to dá. Nám normálně přejížděl nohy u sušáku. A dal i vyšší koberec. 

Teď máme za sebou jeho první jízdu. Terén zmapoval parádně. Makal taky dobře. 

Musel jsem mu dát no go zónu kolem vánočního stromečku...chutnaly mu kabely v rohu na zemi od světýlek :D jinak paráda.

Jen dotaz, cistite ho po každém vysávání? Ty náhradní věci z alika také objednám. Mopovani jsem ještě nezkoušel. Mopik je schovaný stále v krabici.

@dawe009 doporučuji....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdar panove,
Jelikoz uz mame doma dva chlupace, tak udrzovat byt v uklizenem stavu je cim dal tim narocnejsi. Zvazujeme tedy poridit robota. Prosel jsem si par stranek zpet, takze vim, ze tu vitezi Xiaomi. Chci se ale zeptat jestli je nejakej model vylozene na zvireci chlupy, nebo jestli se to resi jinym kartacem nebo jak vlastne? Nerad bych dal 10k za spatne zvoleny pristroj, ktery to po 14 dnech vzda.
Dik za info.
P.S. Jedna se o dva zlate retrievry, takze chlupy krasne dlouhe, dobre se namotavaji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar panove,
Jelikoz uz mame doma dva chlupace, tak udrzovat byt v uklizenem stavu je cim dal tim narocnejsi. Zvazujeme tedy poridit robota. Prosel jsem si par stranek zpet, takze vim, ze tu vitezi Xiaomi. Chci se ale zeptat jestli je nejakej model vylozene na zvireci chlupy, nebo jestli se to resi jinym kartacem nebo jak vlastne? Nerad bych dal 10k za spatne zvoleny pristroj, ktery to po 14 dnech vzda.
Dik za info.
P.S. Jedna se o dva zlate retrievry, takze chlupy krasne dlouhe, dobre se namotavaji default_smile.gif

Mám Roborock s5 max (už je teda s6), doma mainska mývalí kočka plus manželka s dlouhýma vlasama a všechno v pohodě. Kartáč vždycky po ukončení vysávání sundam a chlupy z toho stáhnu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...