Přejít na obsah

Helveti.cz


rommir

Doporučené příspěvky

Dnes další návštěva Helveti, opět vše k naprosté spokojenosti. Má drahá mi s poměrně velkým předstihem koupila dárek k Vánocům, bohužel se tak úplně netrefila jak co do velikosti, tak do výbavy hodinek. Nicméně, nadstandartní péče o zákazníka ve formě tříměsíční lhůty výměny je prostě u Helveti něco, co i tyhle situace dokáže zachránit a tak vše nakonec snad dobře dopadne a já již čekám na ty správné hodinky... Ještě jednou děkuji týmu Helveti (a samozřejmě i mé drahé polovičce). ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 300
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Tak hodinky včera dorazily, ihned vyzvednuty, dnes otestovány. Ještě jednou děkuji Helveti a Jiřímu Štenckovi osobně za skvělý zákaznický servis. Přidávám jeden rychlocvak mobilem, více o hodinkách v samostatném tématu...

post-61293-0-19295600-1516921984_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda musim taky přispět.

Před Vánoci jsem kupoval Seika pro otce,  má z nich velkou radost, nosí je od té doby pořád.

Takže spokojenost na všech stranách, díky moc.

 

A dotaz: ty malé želvy by bylo možné vyzkoušet na ruce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda musim taky přispět.

Před Vánoci jsem kupoval Seika pro otce,  má z nich velkou radost, nosí je od té doby pořád.

Takže spokojenost na všech stranách, díky moc.

 

A dotaz: ty malé želvy by bylo možné vyzkoušet na ruce?

 

Díky, těší mě, že je otec spokojený :) 

Malé želvy dorazí tuším dnes, takže se kdykoliv můžeš zastavit a vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

V minulém měsíci jsem zde kupoval hodinky. Absolutní spokojenost, pán se mi věnoval naprosto maximálně, vše co jsem potřeboval mi vysvětlil. Jde vidět že tady vědí o čem mluví. Těším se na další nákup, Seiko SRPB41J1 mi nadají spát, každou hodinu na ně koukám na webu :) 

Všem doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V minulém měsíci jsem zde kupoval hodinky. Absolutní spokojenost, pán se mi věnoval naprosto maximálně, vše co jsem potřeboval mi vysvětlil. Jde vidět že tady vědí o čem mluví. Těším se na další nákup, Seiko SRPB41J1 mi nadají spát, každou hodinu na ně koukám na webu :)

Všem doporučuji.

 

Moc děkujeme za pochvalu a těšíme se na další návštěvu;-) Kdyby náhodou už nestačilo sledování Seiko SRPB41J1 na webu, stačí se u nás zastavit a prohlédnout naživo, jsou skladem a rádi předvedeme;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj první nákup a nemohl jsem být spokojenější. Na začátku nákupu jsem potřeboval vědět par informací, komunikace probíhala s Darinou Vokrojovou @bosco,. Komunikace byla rychlá, dostal jsem potřebné rady a byli mi sdělené potřebné informace. Po objednání bylo doručení rychlé, balíček hezky zabalený, malý dárek udělal  radost a papírek s poděkováním. Za mě maximální spokojenost a budu se těšit na další nákupy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz jsem tu dnes chvalil jiny obchod, tak jsem si vlastne uvedomil, ze jsem zapomnel dat feedback na Helveti.

Shanel jsem hodinky pro mamu a v Helveti je shodou okolnosti meli. Rychla komunikace s Jirkou, kdy jsem si potvrdil, ze jsou skladem a hned jsem si je mohl vyzvednout. Nasledne pak byly potreba jeste dalsi clanky tahu, takze i s timhle mi Jirka a jeho mila kolegyne pomohli k plne spokojenosti. Diky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...