Přejít na obsah

Helveti.cz


rommir

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 300
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hele nevim, uz je to dyl.. Kazdopadne baby zelvy to nejsou, ty mam ted na ruce :)

 

Tak jsme to tady s kolegyní procházeli a napadá nás model https://www.helveti.cz/seiko-spb053j1 (ten má asi nejměkčí z diverů). Jsou to ony?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tyhle jsem mel presne v ruce - to bude asi ono. Diky moc. Kdyby ten remen mel 20 mm a sel objednat, tak bych mel zajem... 

 

Je to 20mm a cena 1800 Kč. Dodání 3-5 týdnů. Mám objednat? 

Kdyžtak napiš SZ, ať to tady nezahltíme :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj všem!

 

Rád bych napravil jednu záležitost z dubna...

 

Poměrně nedávno jsem propadl zálibě, která vlastně dala vznik tomuto fóru - hodinkám. Do tehdy pro mě nic neříkající záležitost, která by  neznamenala nic jiného, než rozmařilost, se změnila v něco víc. Radost z řemesla (i když v mém případě se "sériovými" Želvami...), z tradice a z prostého utrácení peněz mě oslovila a změnila můj pohled na život (ať se to zdá patetické jak chce :-)).

 

Vybíral jsem si, zda se mými prvními automaty stanou Samuraje, nebo Želvy od Seika. Měl jsem to štěstí, že jsem se mohl dostat do kontaktu s Jirkou a prohlédnout si jak Samuraje, tak Želvy. I mimo běžnou pracovní dobu! Domluva s Jirkou byla snadná a jednoduchá. Byl vždy vstřícný a nápomocný, ať už se jednalo "jen" o prohlídku, nebo samotnou koupi hodinek. Za sebe můžu Helveti a Jirku jen a jen doporučit. Samozřejmě sleva pro členy Chronomag fóra je super, ale ten osobní přístup a vstřícnost je k  nezaplacení :-). 

 

Za mě má Helveti a Jirka 10 z 10. Až budu vybírat další orloje na pazouru... ;-)

 

Držím palce a přeju všechno nej, Jirko! 

 

 

P.S. Mrzí mě, že jsme nemohli pokecat víc. Návštěva Tvého obchodu byla pro mě byla super záležitost, ale cestování napříč "ČSR" je prostě nálož. Určitě se ještě zastavím a nakoupím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych touto cestou vyjádřil velkou pochvalu obchodu Helveti. Zatím jsem měl tu čest se při dvou návštěvách setkat s Tomášem a Darinou. Velmi oceňuji profesionální přístup k zákazníkovi a též ochotu při předvádění a výběru hodinek doplněnou o perfektní znalosti. Je velmi příjemné, když člověk cítí, že se baví s lidmi, kteří hodinky pouze neprodávají, ale jsou i pro ně srdeční záležitostí a mají tak velké pochopení a trpělivost pro nás, stižené chronobundusem. 

 

Garance a záruka na hodinky potěšila, stejně jako sleva pro členy tohoto fóra.

 

Velmi děkuji za skvělý zážitek při nákupu hodinek!  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem!

 

Rád bych napravil jednu záležitost z dubna...

 

Poměrně nedávno jsem propadl zálibě, která vlastně dala vznik tomuto fóru - hodinkám. Do tehdy pro mě nic neříkající záležitost, která by  neznamenala nic jiného, než rozmařilost, se změnila v něco víc. Radost z řemesla (i když v mém případě se "sériovými" Želvami...), z tradice a z prostého utrácení peněz mě oslovila a změnila můj pohled na život (ať se to zdá patetické jak chce :-)).

 

Vybíral jsem si, zda se mými prvními automaty stanou Samuraje, nebo Želvy od Seika. Měl jsem to štěstí, že jsem se mohl dostat do kontaktu s Jirkou a prohlédnout si jak Samuraje, tak Želvy. I mimo běžnou pracovní dobu! Domluva s Jirkou byla snadná a jednoduchá. Byl vždy vstřícný a nápomocný, ať už se jednalo "jen" o prohlídku, nebo samotnou koupi hodinek. Za sebe můžu Helveti a Jirku jen a jen doporučit. Samozřejmě sleva pro členy Chronomag fóra je super, ale ten osobní přístup a vstřícnost je k  nezaplacení :-). 

 

Za mě má Helveti a Jirka 10 z 10. Až budu vybírat další orloje na pazouru... ;-)

 

Držím palce a přeju všechno nej, Jirko! 

 

 

P.S. Mrzí mě, že jsme nemohli pokecat víc. Návštěva Tvého obchodu byla pro mě byla super záležitost, ale cestování napříč "ČSR" je prostě nálož. Určitě se ještě zastavím a nakoupím!

 

 

Rád bych touto cestou vyjádřil velkou pochvalu obchodu Helveti. Zatím jsem měl tu čest se při dvou návštěvách setkat s Tomášem a Darinou. Velmi oceňuji profesionální přístup k zákazníkovi a též ochotu při předvádění a výběru hodinek doplněnou o perfektní znalosti. Je velmi příjemné, když člověk cítí, že se baví s lidmi, kteří hodinky pouze neprodávají, ale jsou i pro ně srdeční záležitostí a mají tak velké pochopení a trpělivost pro nás, stižené chronobundusem. 

 

Garance a záruka na hodinky potěšila, stejně jako sleva pro členy tohoto fóra.

 

Velmi děkuji za skvělý zážitek při nákupu hodinek!  

 

Moc děkujeme za obě pochvaly, velmi si jich vážíme a jsme moc rádi, že jste oba odešli spokojení a nákup si užili. Spokojenost Vás zákazníků je pro nás největší radostí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Také bych se rád přidal s pochvalou pro obchod Helveti.CZ.

Na otočku jsem se dnes stavil vyzkoušet jedny rezervované hodinky a odnesl si hned dvoje :-) Moc hezký obchod. Velice, převelice ochotná obsluha a super výběr hodinek. Ceny krásné.

Děkuji za moc hezký obchod a budu se těšit příště.

 

Lukáš  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také bych se rád přidal s pochvalou pro obchod Helveti.CZ.

Na otočku jsem se dnes stavil vyzkoušet jedny rezervované hodinky a odnesl si hned dvoje :-) Moc hezký obchod. Velice, převelice ochotná obsluha a super výběr hodinek. Ceny krásné.

Děkuji za moc hezký obchod a budu se těšit příště.

 

Lukáš  :clap:

 

 

Ja se taky pripojim k dalsimu kladnemu hodnoceni. Mel jsem pozadavek, Jirka objednal, az dosly, tak napsal a ja ted nosim. Proste takhle to ma vypadat.

Navic slecna na prodejne ma super Omega Dynamic :)

Diky.

 

Pánové, mockrát díky! Vaše pochvaly vyřídím kolegům :) Jsou to profíci a jsem rád, že to umíte ocenit. 

Budu se těšit na vaši další návštěvu. 

A kolegyně má těch zajímavých hodinek v zásobě víc, takže klidně choďte častěji, abyste si je mohli postupně prohlédnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Taky se podělím o svojí zkušenost: Sháněl jsem limitku géček. Jde v Čechách o běžně neviděný kousek. Helveti.cz je obchod kde je nakupování radost. Velice vstřícný je celý kolektiv. Bylo vidět, že jsou rádi, když zákazník odchází spokojený. Jsou pro to odhodláni udělat co je v jejich silách. Rád s nimi budu počítat i do budoucna. Takže ještě jednou děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se podělím o svojí zkušenost: Sháněl jsem limitku géček. Jde v Čechách o běžně neviděný kousek. Helveti.cz je obchod kde je nakupování radost. Velice vstřícný je celý kolektiv. Bylo vidět, že jsou rádi, když zákazník odchází spokojený. Jsou pro to odhodláni udělat co je v jejich silách. Rád s nimi budu počítat i do budoucna. Takže ještě jednou děkuji.

 

 

Nedá mi to se taky podělit. Pánové z Helveti mi sehnali Wenger clasic urban chrono, které se již nevyráběly. Do pár dnů byly hodinky v obchodě a nebylo co řešit. Díky moc.

 

Opět moc děkujeme za pochvalné ohlasy, pokud je alespoň malá možnost, že by nějaké zboží bylo možné ještě sehnat, uděláme vždy maximum, abychom ho Vám, našim zákazníkům, mohli nabídnout. Jsme moc rádi, že zrovna ve Vašich případech se to povedlo. Přejeme hodně příjemných zážitků s hodinkami :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Chci poděkovat celému týmu Helveti za ochotný a velmi vstřícný přístup, jak po telefonu, tak emailem. Poradili když jsem potřeboval pomoci v rozhodování, poslali krásně zabalené hodinky a ještě mi udělali radost krásnými Samuraji, takže díky celému týmu a ať se vám nadále daří :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci poděkovat celému týmu Helveti za ochotný a velmi vstřícný přístup, jak po telefonu, tak emailem. Poradili když jsem potřeboval pomoci v rozhodování, poslali krásně zabalené hodinky a ještě mi udělali radost krásnými Samuraji, takže díky celému týmu a ať se vám nadále daří :)

 

Díky Petře! Je to vždycky radost, když uděláme radost :) Tak ať si Samuraje dobře slouží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Dneska jsem se stavoval se ženou vybrat něco na Vánoce a musím pochválit přístup na prodejně. Fajn pokec, furt se nám někdo věnoval, přitom nevtíravě a když poznal, že asi něco vím, nesnažil se mě zbytečně lakovat o swiss made kvalitě, nepoškrabatelným sklíčku a podobně. Až se žena rozhodne, stavím se zas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se stavoval se ženou vybrat něco na Vánoce a musím pochválit přístup na prodejně. Fajn pokec, furt se nám někdo věnoval, přitom nevtíravě a když poznal, že asi něco vím, nesnažil se mě zbytečně lakovat o swiss made kvalitě, nepoškrabatelným sklíčku a podobně. Až se žena rozhodne, stavím se zas.

 

Moc díky za návštěvu. Bavil jsem se s kolegou a směr jste zvolili dobrý :) Tak snad se budou ženě líbit a zase vás rádi uvidíme.

Jirka

PS: Jak se líbily Bulova Moonwatch?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc díky za návštěvu. Bavil jsem se s kolegou a směr jste zvolili dobrý :) Tak snad se budou ženě líbit a zase vás rádi uvidíme.

Jirka

PS: Jak se líbily Bulova Moonwatch?

Nakonec to vypadá, že žena dostane Junghans. Jestli ještě platí sleva pro chronomag tak se pak ozvu :)))

 

Bulovy mě prekvapily, jednak že je vůbec máte, druhak že nejsou velikostí vůbec mimo jak jsem se bál. Asi bych nešel do PVD, ale celkově příjemný překvapení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...