Přejít na obsah

Helveti.cz


rommir

Doporučené příspěvky

V případě nákupu hodinek bývám strašným zákazníkem. Všechno vím a všechno znám. A když přede mne položíte dvoje identické hodinky, každé v jiných barvách a přitom oboje krásné, je to se mnou ještě horší. Děkuji touto cestou personálu za skvělou obsluhu i trpělivost a obchodu ať se co nejlépe daří.

A první rychlé foto s novým přírůstkem dosahujícím průměru úctyhodných 60mm. Jsou skvělý :)

 

IMG_20200516_200212.jpg

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 300
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Dneska jsem kupoval Seiko "Arnie", věděl jsem, pro co jdu, a taky si to odnesl. :) Nákup příjemný, v klidu a pohodě. Chtěl jsem v Helveti kupovat už SKX, ale nakonec jsem neunesl ten rozdíl v oficiální a neoficiální ceně, tak dneska už to klaplo a jsem spokojený.

Seiko arnie.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Děkuji za rychlé a bezproblémové dodání hodinek.

 

Zvláštní poděkování patří slečně Anetě z Facebooku, která i v neděli v půl desáté večer ( !!! ) zareagovala na zprávu a uklidnila mé obavy ohledně odeslání.

 

Určitě to nebyl můj poslední nákup u Helveti.

IMG_20200708_135222.jpg.56b283c145f122b3e42ced87714d3614.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes proběhl již čtvrtý nákup u vás. Bylo mi potěšením, moc díky za předešlé konzultace ohledně výběru hodinek a dnešní odborně praktické rady. Díky.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji mockrát pánové! Rádo se stalo a budeme vděční, když se o své spokojenosti budete šířit ve svém okolí a nebo k nám zase opět zavítáte. Nechť vám hodinky správně tikají a dobře slouží. 

Za Helveti.cz - Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak můj první nákup v Helveti  po několika letech studia Chronomagu i první příspěvek.  Velké poděkování firmě, zásilka dorazila perfektně a v pořádku. Zítra již valím na bicyklovou dovolenou, kde ty Trasery pořádně provětrám. 

traser P6600.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

V neděli jsem objednal hodinky Seiko SNXS79 na helveti.cz. Na to že to byly hodinky za 3.490,- Kč jsem k nim dostal zdarma mraky věcí: cestovní pouzdro, pojištění na rok, dopravu i s dobírkou, zkrácení tahu, 5 let záruku a na to všchno jsme ještě mohl uplatnit slevu Sphere VIP 5%, takže na faktuře bylo 3.316,- Kč.

Hodinky jsem objednal v neděli a v úterý už to tikalo doma. Tah zkrácený naprosto přesně. Jo a ještě jsem dotal zdarma propisku:). Už mám dvě:).

Takto má vypadat obchodování. Určitě u vás zase nakoupím. Děkuji

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé hodinek a Helveti, moc vám děkuji za tak krásná slova a recenze. 

Možná už i víte, že máme nový eshop. Držte nám v těchto těžších dobách palce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...