Přejít na obsah

Helveti.cz


rommir

Doporučené příspěvky

před 16 hodinami, Spongebob napsal:

taky bych chtěl moc poděkovat Jirkovi a Hleveti za jeho trpělivý a individuální přístup! 

Hodinky dnes dorazily a jako malý dárek, možná za to čekání :D jsem našel perfektní vystěžejkovač a utěrku.

Díky moc ještě jednou, jsem rád že jsem nakoupil u vás a mohl tak vás tak trošku podpořit :) 

My v Helveti moc děkujeme za nákup! Tyhle "manty" jsou parádní, tak ať dobře slouží a dělají radost! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 300
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 27. 3. 2021 v 21:43, Arkham napsal:

Přidávám se ke kolegům s pozitivním hodnocením - hodinky dorazily přesně v termínu, perfektně zabalené navíc s dárkem v podobě vystežejkovače. Při dalším nákupu vím kam se obrátit

Moc děkujeme za nákup a přidanou recenzi. Jsme rádi, že objednávka proběhla dle představ a malý dárek potěšil. Ať minimálně stejně těší také nové hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Martine, díky! 

Snad bude kafe chutnat a hodinky budou skvěle fungovat.

Jak už jsem ti řekl několikrát i osobně, takových zákazníků mít víc, tak jsme za vodou :) 

Díky díky díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Včera jsem byl nakupovat v Helveti. Sice jsem už psal do vlákna "spřátelené eshopy" kde jsem se trochu rozepsal, ale zmíním se i tady. Přístup týmu Helveti k zákazníkovi je naprosto skvělý. Mohu je vřele doporučit. Už se těším, až mi ježíšek přinese hodinky, které jsem po dlouhém bádání vybral. 😊

 

20211110_130640.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pochvala pro Helveti - objednávka quartzových Certin DS Tradition pro ženina kolegu z práce k narozeninám. Dodací lhůta luxusní (na to, že nebyly skladem), cena se slevou přívětivá 😉, a jako bonus cestovní pouzdro Helveti. Jen doufám, že nebude ostuda a chvíli po předání v půli prosince mu v hodinkách nedojde baterka... je to zřejmě už starší model hodinek.

Když to shrnu: Nákup v Helveti už šestý a opět spokojenost, doporučuji! 

Upraveno uživatelem Kamil.K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Moc všem děkujeme za hodnocení a provedené nákupy, vaše spokojenost nás těší :) V případě hodinkových potřeb jsme vám samozřejmě kdykoliv k dispozici jak online, tak na našich pobočkách, kam si můžete přijít hodinky prohlédnout a vyzkoušet, případně si o nich příjemně popovídat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Již třetí nákup v Helveti, tentokrát jsem navštívil novou prodejnu a musím smeknout, máte ji moc pěknou a těch krásných hodinek, člověk by tam nechal všechny svoje úspory :). Jinak chci pochválit super personál, pán mě obsloužil s úsměvem, vyndal mi všechny hodinky na kukandu a poradil i s mými, co jsem měl na ruce, když jsem se optal na radu. Nakonec jsem si odnesl krásné Barakudy a brandovaný stěžejkovač. Díky moc Helveti týme a zase někdy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Ersagon napsal:

Již třetí nákup v Helveti...

Moc děkujeme za další provedený nákup. Máme radost, že jste nás navštívil osobně, ostatně pro vás, naše zákazníky, je nový prostor vytvořen především :) Kolega bude mít z pochvaly radost, hodinky nás opravdu baví a doufáme, že je to poznat nejen při osobním setkání, ale také v online prostoru.
Určitě se za námi opět zastavte, třeba se jen pokochat novinkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pánové a dámy, nejenom, že vám prodají hodinky, ale ještě se postarají o (mírně) divou zvěř :) 

Měli jsme před pár dny cestu do Holešovic, kouknout se  na hodinky pro moji paní. Nemaje hlídání, museli jsme s sebou vzít děti (tři kluci, malí). Kdo má malé a trochu unavené děti, asi chápe naše mírné obavy. No a všechno bylo fajn. Péče o zákazníky, o děti. Nestarší syn si popovídal o letadlech, prostřední kreslil, nejmenší se koukal. Vedle toho bylo moc hezky postaráno i o nás, paní vyzkoušela co chtěla, vybrala si, já prohlédl spoustu hodinek a popovídal si s prodejci.

Takže můžu jednom doporučit. Zejména personál; lidé byli hodně fajn, příjemní, vstřícní, ochotní. Vše jak profesně i lidsky. Prodejna hezká a útulná. A nabídka hodinek široká.

Závěr : Funthom doporučuje :) Rád se zastavím při další příležitosti.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...