Jump to content

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taky bych se rad pripojil s kladnym hodnocenim. Omylem jsem objednal a zaplatil spatny hodinky, takze hned pro zmenu objednal spravny. Behem dopoledne mi pomohli stornovat spatnou objednavku vratili penize a poslali ty spravny :-)

Pouzdro k nakupu sem zabavil pro sebe.

Diky.

• 3 weeks later...

Musím se taktéž připojit s kladným hodnocením. Vše naprosto v pořádku, hodinky dorazily během chvíle, skvěle zabaleny, vše jak má být. Děkuji dodatečně za slevu pro nás na chronomagu, moc potěšil i bonus v podobě pouzdra s vystěžejkovačem. Díky.

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Vážení chronopřátelé, moc děkuji za vaše kladná hodnocení a nákupy! 

Teď je pro nás každá objednávka velmi cenná a o to víc si vážím vašeho přístupu :)

Ať vám to tiká, zdraví funguje a nepřicházíte o humor nám vlastní :)

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Rovnez treti nakup u Jirky.

Vse naprosto perfekni, hodinky dorazily do 24 hodin od objednavky.

Naprosta spokojenost, urcite zavitam znova a doufam, ze to bude osobni setkani.  Diky moc.

Edited by tano

Děkuji všem, vážení chronopřátelé! 

V této době se hodí každá koruna a musím říct, že věrnost členů Chronomagu nás teď hodně zachraňuje. Moc si toho vážím a děkuji! 

• 2 weeks later...

Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat Jirkovi a celému týmu Helveti. Přístup nadstandardní, takhle by to mělo vypadat. Chtěl jsem po nich dvoje hodinky jako poděkování, s tím bylo spojeno i gravírování věnování. Všechno zařídili, na mé všetečné otázky bleskurychle reagovali a já se vždy cítil jako PAN zákazník a toho si považuji, protože to dnes už bohužel není všude samozřejmostí. Takže děkuji a přeji mnoho úspěchů!

Edit: Fotky dodám později.

Edited by shewcza