Přejít na obsah

prve hodinky do 20000Kc


Doporučené příspěvky

ahoj, 

 

poradili by ste kamosovi, hlada hodinky v cenovej relacii priblizne do 20000 (mozno o trosku viac), 

zakladne kriteria:

- sportove, ale idealne aby sa hodili aj k obleku (pracuje v banke), 

- kovovy tah, pripadne kozeny remienok

- mozu to byt chronograf, alebo divers, 

- zvucny brand (ak je to vobec mozne do 20k) ? zda sa mi, ze mu

- nove hodinky

- asi modre (ale kludne aj ine farby)

 

zatial presiel tymito fazami: najprv sa mu pacili Omegy Speedmaster Pro, potom velmi zvazoval Tudor Black Bay blue, tiez trosku Tudor Pelagos, teraz sa mu pacia Breitling Super Ocean Herritage 42

 

 

dakujem

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred rokem jsem chtel kupovat Tissot Seastar se strojkem Powermatic80 ale byly mimo muj financni limit. Myslim, ze by mohli splnovat parametry nicmene zde na foru neni znacka Tissot moc oblibena. Hlavne aby se libili tobe (kamaradovi).Cena by se asi taky dala dodrzet.

T066.407.11.047.02

http://www.tissotwatches.com/products/tissot-seastar-1000-powermatic-80/T0664071104702.html?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre vacsinu populacie je zvucny brand Tissot alebo Certina, takze podla mna netreba tlacit na rozpocet  :)

 

http://www.olfert-co.de/Certina-DS-Action-Diver-Automatik-Herrenuhr-C0134071104100_1

 

 

ale spominane LHC su tiez super volba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že pro širokou veřejnost jsou značky jako Certina či Tissot dostatečně zvučné. Ale hlavně moc nerozumím tomu, že chce někdo kupovat na nošení k obleku sportovní hodinky. Není přeci podstatné pouze to, jestli mám kvalitní hodinky, ale také jestli se hodí k oblečení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wau, fakt klobuk dolu, super.

 

preposlal som mu

hej sice nie je to zvucny brand, na druhej strane to logo je tak strasne male,ze mozno tymi hodinkami moze vzbudit image omegy seamaster:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, každý ze zvyku při budgetu 20-30 automaticky nabízí chronoshop atd., ale bohužel tam v podstatě "zvučný brand" žádný není. Za tyhle prachy nejblíž Longines, pak asi Certina. 

kompletne suhlas, diky za Vase feedbacky, 

ano, v tomto rozsahu naozaj asi Longines, zmienovany hydro conquest...

certina je mimo hru, kedze pracuje v UK a tu to asi nikto nepozna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to spíš přijde jako trolici vlákno. Už ten popis - tah nebo řemen, chrono nebo diver, modre nebo jine..budget 20k, kouká na speedmaster nebo Tudor a ty mu nakonec chceš doporučit SKX?

 

Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk

typicka cesta zaciatocnika:) zatial sa pohybuje v sirokych mantineloch, ale

trik je v tom, ze mu nabidnout varianty... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...