Přejít na obsah

Omega Speedmaster Silver Snoopy Award


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

kdyz jsem je prvne videl na fotkach, nevenoval jsem jim moc pozornosti.

byla to pro me "jen dalsi moonwatch variace". ted jsem se moc pekne zacetl

a podival se poradne, musim se poopravit: velice povedeny kousek, skvele detaily a

hlavne paradni pribeh. moc blahopreju!

zkus jeste prosim lip nafotit to dynko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to urcite skokan roku, moc povedena limitka. Od zacatku bylo jasne, ze tohle se povedlo, ale co se strhlo kolem nich ted jsem necekal. Ono se to uklidni, ale uz ted je jasne, ze tohle je investice. Tesim se, ze bude nasledovat snad i civilni verze s bilym dialem a tou uzasnou lumi. Majitelum blahopreju, minimalne letos nejhezci Omegy dle meho nazoru.

A diky za krasnou praci na prezentaci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to urcite skokan roku, moc povedena limitka. Od zacatku bylo jasne, ze tohle se povedlo, ale co se strhlo kolem nich ted jsem necekal. Ono se to uklidni, ale uz ted je jasne, ze tohle je investice. Tesim se, ze bude nasledovat snad i civilni verze s bilym dialem a tou uzasnou lumi. Majitelum blahopreju, minimalne letos nejhezci Omegy dle meho nazoru.

A diky za krasnou praci na prezentaci!

pod todle se podepisuji a zamackavam slzicku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bombastické hodinky se skvělým příběhem! O spojení Snoopyho s NASA jsem nevěděl, takže se člověk i něčemu novému přiučí. :)

 

Je super, že jsou na fóru již (co vím) 3 kousky a doufám, že na fóru i zůstanou. Jo a přimlouvám se za více fotek, protože to jsou opravdu úžasné hodinky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...