Přejít na obsah

seiko Turtle 6309-7040 mod. 6105


Doporučené příspěvky

Čoveče, jen jsem to tak zkusil a zdá se mi, že jim sedí. Doufám, že by by jsi mi ty a manželka nelhali :) .

Jediná věc, kterou bych mu vyčetl je to, že vypadá o malinko širší. Chtělo by ho to seříznout přesně na míru a bude OK. Ale možná je to jen zdání z té fotky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Želvičkami jsem zaujatý asi rok. Tvar pouzdra, velikost, kalibr. A Seiko :) . Prostě asi ty stejné důvody jako u všech kdo si je nakonec pořídili. Pocit po tom co se mi dostaly do ruky je asi tento. Výborně sedí a ladí s mým zápěstím podprůměrných rozměrů 19cm  Vypadá to, že po Unitas 6498 je 6309-7040 moje druhá nejpřesnější strojovna. I když zrovna na tuhle vlastnost si jaksi úplně nepotrpím. Ale potěší to. Ne, že ne. Ovšem lví podíl na spokojenosti , který mám při pohledu na tyhle želvičky je pravděpodobně úprava prostoru pod sklíčkem na kapitána Willarda. Děkuji všem za gratulace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediná věc, kterou bych mu vyčetl je to, že vypadá o malinko širší. Chtělo by ho to seříznout přesně na míru a bude OK. Ale možná je to jen zdání z té fotky ;)

JaRooNe, ty hnidopichu, to mi řekni jestli jsi na to přišel sám resp. máš fakt tak zkušené oko nebo jsi vypátral pro jaké hodinky jsem původně ten řemen nechal udělat :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po ničem jsem nepatral, jen jsem měl ten pocit a já na své pocity dám ;)

Jaký máš obvod ruky? Pošlu ti jeden hand made chlupatý řemen, měl by k nim sedět jak pr........... ;)

Hmm, dobrý. Máš pravdu. je to dvacetčtyřka od Zrna původně dělaná pro CAF. Jak jsem psal, jenom jsem jej na želvy zkusil. A už jsem ho tam nechal. Jak jsem psal mám 19cm. Mrzí mě, že mě čteš selektivně  :devil: . Ale Vánoce už byly  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...