Přejít na obsah

Jak najít ty správné (první) hodinky?


Doporučené příspěvky

Děláš to dobře, u highcostů neváhej v prodejně zkoušet a zkoušet, nevím odkud jsi a jak máš kam přístup, že 
Takový detail - doporučuju si s nimi i sednout za stůl a položit ruce na klávesnici (jestli netlačí tah/řemen) 
- ale možná by mně Rolexky nikde netlačily, to jestli zkusím tak spíš až v další reinkarnaci ;o)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, potreboval by som poradiť vo výbere hodiniek. Vlastním Bulova Lunar Pilot a rozhodol som sa ich predať pretože chcem niečo nové. Mám takéto ,,požiadavky”

- zafírové sklo (majú ho aj moje Bulova hodinky a je v stave nového)

- kovový ťah 

- pohon na baterku (mal som automaty, nechcem už)

- TRITIUM (to je hlavná podmienka)

- rozpočet cca +/- 300€ alebo 8000Kč

Ďakujem za nejaké typy, pozeral som aj Prim Sport Tritium ale škoda toho minerálu... pozeral som aj po Aliexpress tritium Carnival ale neviem no 🤷‍♂️😀
 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, tombas napsal:

Tak to je trochu moc požadavků na tak nízký rozpočet. Pokud bys byl schopen něco přihodit nebo z některých požadavků slevit, koukni třeba sem:

https://www.nitewatches.com/gb/store/icon

Asi toto som hľadal - aj čo sa týka štýlu, ďakujem, idem to naštudovať :)

 

Už som pozrel nejaké foto T25 vs T100. A nejak sa neviem dopátrať k tejto hodnote u Prim tritium sport. Asi zle hľadám.

Upraveno uživatelem Rodrigez Sanchez
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Harwey napsal:

Tritium = Traser, Marathon, Nite, Deep Blue, inde by som asi nehladal.

Asi čo sa týka rozpočtu tak skončím u Nite. Tie ostatné značky možno niekedy inokedy. Samozrejme asi znížim aj požiadavky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Rodrigez Sanchez napsal:

Asi toto som hľadal - aj čo sa týka štýlu, ďakujem, idem to naštudovať :)

 

Už som pozrel nejaké foto T25 vs T100. A nejak sa neviem dopátrať k tejto hodnote u Prim tritium sport. Asi zle hľadám.

Co myslíš tím "Prim tritium sport"? To jako "MPM čínský prim tritum sport" nebo Elton hodinářská? Protože si nejsem vědom, že by Elton dělal cokoliv s Tritiem, ale třeba se pletu, ale ta cena by asi nebyla 8000,- v Kč, ale spíše 80000,- Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 1. 2021 v 17:14, kuncák7 napsal:

Až najde někdo ty definitivní, tak mi prosím dejte vědět :-)). Já je nenašel a hledám poměrně usilovně.

Zlatej začátek s Festinama :-)-.

Aj ja hľadám usilovne a zatiaľ mám zoznam asi 10 definitívnych hodiniek ... a ten zoznam každým týždňom rastie 😄 ... a Festinky sú super. Na jedny mi tu už dlhé roky padá prach a nakoľko k ním mám citový vzťah, ešte dlhé roky padať bude  😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veľmi laická otázka, keď je to teda Čína MPM tak je na tom modely Tritium sport niečo vyslovene zlé? Kvalita strojčeka? Samotné tritium? 

Každopádne asi budem vyberať Nite, radu Icon ale neviem sa rozhodnúť či zelené tritium alebo modré. Niekde som tu čítal že zelené T100 má najvyššiu svietivosť aj keď modré tritium je tiež T100...

Upraveno uživatelem Rodrigez Sanchez
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Rodrigez Sanchez napsal:

Veľmi laická otázka, keď je to teda Čína MPM tak je na tom modely Tritium sport niečo vyslovene zlé? Kvalita strojčeka? Samotné tritium? 

Každopádne asi budem vyberať Nite, radu Icon ale neviem sa rozhodnúť či zelené tritium alebo modré. Niekde som tu čítal že zelené T100 má najvyššiu svietivosť aj keď modré tritium je tiež T100...

  • Zelená: 100%
  • Žlutá: 80%
  • Bílá: 60%
  • Ledově modrá: 60%
  • Oranžová: 40%
  • Růžová: 40%
  • Fialová: 30%
  • Červená: 20%
  • Modrá: 15%
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...