Přejít na obsah

Jak najít ty správné (první) hodinky?


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Tak já svoje první hodinky vybíral poslední měsíc. Požadavky byly ze začátku safír, automat a chronograf. Budget byl cca 20k. Tak jsem koukal po Tissot, Longines, atp. a rychle mi došlo, že budget půjde nahoru, protože bych si nedokázal vybrat. Jako první to přece chci něco speciálního 😇. Dlouho jsem řešil i kde to nakoupit, ale to už jsem naštěstí pořešil tady. Nakonec jsem si vybral Junghans, do kterých jsem se zakoukal na první dobrou a hned přeskočila jiskra. Mám je na ruce a doufám, že budou dlouho sloužit.

1611518914370.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Repritt napsal:

Tak já svoje první hodinky vybíral poslední měsíc. Požadavky byly ze začátku safír, automat a chronograf. Budget byl cca 20k. Tak jsem koukal po Tissot, Longines, atp. a rychle mi došlo, že budget půjde nahoru, protože bych si nedokázal vybrat. Jako první to přece chci něco speciálního 😇. Dlouho jsem řešil i kde to nakoupit, ale to už jsem naštěstí pořešil tady. Nakonec jsem si vybral Junghans, do kterých jsem se zakoukal na první dobrou a hned přeskočila jiskra. Mám je na ruce a doufám, že budou dlouho sloužit.

 

Tech dlho slúžia a hlavne robia radosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
V 16. 2. 2021 v 17:31, milomac napsal:

Už jsi něco vybral nebo ještě vybíráš? Ale budou to nakonec Rolexy, že ano? :)

Nakonec jsem se rozhodl pro Rolexy. Chtěl bych DJ nebo OP. Už jsem je poptával mailem v HB, ale jsou tam nějaké čekací lhůty. Navíc bych si je chtěl zkusit. Možná bych vzal i nějaké z druhé ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem včera rozjel koupi nových Rolex OP, zvolil jsme klasickou velikost 36 a bright blue číselník. Tento měsíc se pojedu napsat na wish list a uvidíme, jak dlouho to bude trvat. Pán z HB, který mi volal, tvrdil, že to možná bude trvat rok, což mi teda u OP přijde docela dost, aspoň podle toho, co jsem tady na fóru četl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...