Přejít na obsah

jak vybrat první winder?


t2

Doporučené příspěvky

Ahoj urcite je najlepsie najst tvoje hodinky v zozname, ktory ti hore poslal Pavča a tam mas presne napisane kolkokrat za den a do ktoreho smeru sa maju tvoje hodinky otacat. Podla toho by som vybral aj Winder. Ja som to tak spravil a som maximalne spokojny, lebo viem, ze moje hodinky maju presne to, co maju predpisane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Ahoj urcite je najlepsie najst tvoje hodinky v zozname, ktory ti hore poslal Pavča a tam mas presne napisane kolkokrat za den a do ktoreho smeru sa maju tvoje hodinky otacat. Podla toho by som vybral aj Winder. Ja som to tak spravil a som maximalne spokojny, lebo viem, ze moje hodinky maju presne to, co maju predpisane.

to je sice zralá úvaha, ale prodražuje natahovač ...... páč natahovače které umí nastavit otáčky podle strojků už stojí nesmysl .... pokud někdo chce aby se ve windru hodinky točily přes víkend, tak nemusí být investice nijak velká .... koupit si natahovač, aby se v něm hodinky točily třeba měsíc mi přijde jako naprostá pyčovina .... to ať rači stojí na polici nebo v trezoru (budou se měně opotřebovávat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

....kupil som toto aby sa mne a žene cez vikend hodinky nezastavili,a hlavne aj na noc ked sa moc nehybem tie hodinky sa do plna nenatiahnu,trebars ked cely den človek šoferuje alebo sedi v kancli za stolom......je to len lacny plastovy ,ale zatial ide tichučko hodinu toči 3hodinky odpočiva,da sa menit smer točenia.........ma smer točenia nejaky vliv na natah a presnost?

post-872-0-56909100-1453455233_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych nezakládal zbytečně nové téma .... včera mě dorazil můj první lepší natahovač, mám teď Designhute na dvoje hodinky, klasickej plasťák za cca 4t a netvrdím, že nefunguje, ale ty pazvuky, co se z něj občas ozývají jsou příšerný, co mě vadilo, tak dvířka fungovali na čtyři poměrně silný magnety, ty jsem vyboural ještě před prvním puštěním a nejsou tam v podstatě potřeba...

Chtěl jsem něco na baterky, abych ho mohl umístit kamkoliv a nebejt závislej na síti, v Chronoshopu mě nabídli možnost dodání Wolfa, vybral jsem nakonec model pro jedny hodinky Wolf 456002 Module 2.7, dodání proběhlo do druhého dne...první pocit - naprosto dokonale ovladatelný, pěkně udělaný a výborně odhlučněný, možnost výběru otáček a směrů, odložený start, podsvícený display, prostě spokojenost. Funguje mimo síť na dva D buřty, dal jsem do něj svoje Damaska, nastavil dle tabulky denní otáčky na 650 otáček v obou směrech - Winder ukazuje, kolik chybí ještě ten den odtočit..... Tady přišlo trochu znejistění, protože po zapnutí jel cyklus doprava, ihned navázal po odtočení 130 otáček stejný doleva...celkem 5 cyklů...u druhého natahovače to jede způsobem doprava...zastavení...potom ty samé otáčky doleva...až dosáhne denní počet/TPD/. U Wolfa to tak ale není, pokud se dá obousměrný nátah, tak se nastavené otáčky násobí, což je divné a nikde jsem to nenašel uvedené, kdo by si to jen nastavil na 650 a dál si toho nevšímal, tak ve skutečnosti natočí 1300, což už určitě není pro strojek ideální, vyřešil jsem to na nastavení 300 otáček a je to v pořádku - výsledných 600 za 24 hodin by mělo postačovat, v případě potřeby je možno po 50 otáčkách přidávat......, jinak Winder je parádní a doufám, že něco vydrží.. :) :rolleyes:

Upraveno uživatelem dufi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stál bohužel cca 11t, ale po zkušenostech s plasťákama už jsem raději došetřil...a pevně doufám, že tady platí co je drahý to je dobrý, navíc spoléhám na recenze ze zahraničních fór a chválu zákaznickýmu servisu u Wolfů ze všech stran...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také nebudu zakládat nové vlákno. Potřebuji winder na dvoje hodinky, rozpočet cca do 5k, víc se mi dávat nechce. Mám ale problém s uchycením hodinek na tahu do winderu - mám malou ruku a když jsem zkoušel winder s tímto typem upevnění, tak jsem na první pozici hodinky nezapnul a když se z toho polštářku sundá vnější vrstva, tak tam zase plandaj, tak by se to volné místo muselo něčím pod sponou vycpat. Máte někdo zkušenost s winderem v daném rozpočtu a nějakým vychytaným způsobem nastavení? S hodinkami na koženém pásku samozřejmě není problém. 

 

Tady obrázek

 

post-34461-0-97458000-1453880657_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....no u toho mojho plastaku neni polštarek ale je to umelohmotne z dvoh časti spojene doseba a da sa to stlačit a hodinky si tam jednoducho navlečeš zapnute.Ak ti to nejak pomože možem ti to odfotit

Tenhle plastak na jedny hodinky mam taky - Rolady ale do toho uz davat nechci - ve spodni casti je tam spona nakrivo a pres hranu, tak nemam srdce to tam takhle davat:o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....tak dalšia mala skusenost s plastakom hodinky s miotou 9015 mi nenatahuje ani do prava ani do lava zaujimave pretože seika v pohode s ktorymi byvaju problemi natahuje a hodiky na ktorych rotor beha jak splašeny nenatahuje :-)

Upraveno uživatelem Karol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak o vrtičích je na fóru hodně, ale opravdu potřebuji něco kvalitnějšího koupit a není pořádně kde. Plasťák mi vydržel přesně 2 dny a už nejede. Pokud někdo chce zadarmo a je manuálně zručný, tak je v Praze k mání viz foto.:-) A těď potřebuji nutně na 2 ks do cca 12 tis odkaz :-) Díky

post-40960-0-63125300-1454358046_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem si poradil sám a možná někomu pomůžu v rozhodování. Zjistil jsem, že nejsem tak bohatý a dál to znáte, abych opět koupil levný plasťák.

     Koupil jsem tento model SIGMA 182 091 KRAFF a maximální spokojenost.

Zpracování na vysoké úrovni včetně dostatečného prostoru na hodinky a špičkového polstrování. Přehledný a jednoduchý display na nastavení otáček, směru a možnosti paměti až na 10 hodinek.

 

Výhoda je možnost napájení na baterie, nebo samozřejmě síť.

    Malé mínus je vyřešení průhledu, který se hodně patlá, protože každé otevírání je možné jedině za sklo /plast/. Super by bylo servo otevírání, ale to by bylo o jiných financích. 

 

Kapitola sama o sobě je hlučnost winderu, tedy NEHLUČNOST. Neslyšíte prostě vůbec nic a to i v případě počkání na otáčky a přiložení ucha..jen ticho :-) Doporučuji

 

post-40960-0-82626700-1455968257_thumb.jpg

post-40960-0-08442800-1455968270_thumb.jpg

post-40960-0-85719200-1455968277_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...