Přejít na obsah

Automaty do +- 6000 kč


Doporučené příspěvky

Ahojte, mám takový problém, na který sám nestačím:-). Hledám už delší dobu hodinky které by u mě vydržely déle jak měsíc a i když pořád někde hledám, nic nenacházím, tak třeba mi někdo zdejší pomůže.

Měl jsem dvoje baterkové chrona Seika, Monstry, Golany Auqa, nějaké Casia, ale všechno přestane za chvilku bavit, nebo ještě hůře, jdou z domu hned jak přijdou. A to je ten problém, nevím co by mě zaujalo. Zkusím vypsat požadavky.

 

STROJEK: Automaty, případně solar bych snesl asi.

 

VZHLED: Asi už ne chrona, i když když bude zajímavý typ, třeba zaujmou. Všeobecně spíš už tíhnu k oblekovkám, ale jen oblekovky nechci, protože budou na každodenní použití, takže nejlépe aby měly aspoň WR 100. zároveň ale, aby se hodily i k obleku, chodím hodně do divadla. Barvu nebo něco podobného řešit nebudu, zaujmout může cokoliv. Každopádně žádná velká divočina.

 

VELIKOST: Ruku mám zhruba 18-18,5 cm, takže něco akorát, přesnou velikost vyhraněnou nemám, snad jen nic malého vyloženě.

 

ZNAČKA: Vyloženě netíhnu k ničemu.

 

CENA. Rád bych se dostal do 6000 kč zhruba.

 

Je mi jasný, že výběr moc nebude za tuhle cenu, ale něco by se snad najít mohlo. 

 

Všeobecně nemám rád mainstream, takže klidně to může být i něco méně obvyklého, jiného... Zároveň se mi líbí i jednoduchost. Aspoň vidíte, že opravdu moc nevím co chci a jakým směrem jít:-).

 

Ještě doplním, že průhled přes dýnko by byl příjemný bonus. A můžou být i starší, nemusí být nové.

 

Díky za každý případný návrh.

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Doufám, že ten příspěvek nezmizí jak vedle ve vlákně - jedny pěkné solární Citizeny s WR100 a šroubovací korunkou http://www.dutyfreeislandshop.com/citizen-bm6630-51f-eco-drive-100m-mens-military-steel-calendar-sports-watch

 

 

Díky za tip, ale tohle není vůbec můj šálek kávy. A smazali ti to asi proto, že fotka je moc velká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli muzu k tomuto jako nekdo, kdo zacinal podobne

wr 100 pro bezne pouziti je dost limitujici faktor pro vyber, navic kancdiving je jen umele vyvolany a ve skutecnosti to nepotrebujes

v jednoduchosti je sila, ubirej se touto cestou - vidis sam, ze pripadne komplikace resis jen pohledove a ve skutecnosti je nevyuzivas

pruhled pres dynko je k nicemu (subjektivni nazor) - muzes se koukat jen kdyz jsou dole z ruky a ty je chces nosit... nehlede na to, ze te pak budou iritovat skrabance a pripadne zvedat cenu

chces -li mechaniky sleduj vlakno prodam tady na foru a hledej treba nejake vintage - das zajimavy remen a razem mas zajimave hodinky s dusi...

a v cenove relaci, kterou uvadis se tu da najit par peknych zajimavych kousku (subjektivni nazor)

hlavne nekonci u toho koupim si znackovy, protoze za ty prachy to bude akorat megatuctovka, ktera te evidentne velmi brzi prestane bavit

a neber steinharty - to je skladacka (mam tu jedny ne levne na stole), prvni dojem super a ted jsou z nich defacto stolni :))) ale maji wr jako prase...

ono je to tim, ze k nim mam vztah a uz se proste potapet nemuzu...ani plavat (omezeni nasledkem urazu)

 

edit: a rucni natah ma taky neco do sebe...ano na automat nemusis myslet :))

Upraveno uživatelem nekdo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli muzu k tomuto jako nekdo, kdo zacinal podobne

wr 100 pro bezne pouziti je dost limitujici faktor pro vyber, navic kancdiving je jen umele vyvolany a ve skutecnosti to nepotrebujes

v jednoduchosti je sila, ubirej se touto cestou - vidis sam, ze pripadne komplikace resis jen pohledove a ve skutecnosti je nevyuzivas

pruhled pres dynko je k nicemu (subjektivni nazor) - muzes se koukat jen kdyz jsou dole z ruky a ty je chces nosit... nehlede na to, ze te pak budou iritovat skrabance a pripadne zvedat cenu

chces -li mechaniky sleduj vlakno prodam tady na foru a hledej treba nejake vintage - das zajimavy remen a razem mas zajimave hodinky s dusi...

a v cenove relaci, kterou uvadis se tu da najit par peknych zajimavych kousku (subjektivni nazor)

hlavne nekonci u toho koupim si znackovy, protoze za ty prachy to bude akorat megatuctovka, ktera te evidentne velmi brzi prestane bavit

a neber steinharty - to je skladacka (mam tu jedny ne levne na stole), prvni dojem super a ted jsou z nich defacto stolni :))) ale maji wr jako prase...

ono je to tim, ze k nim mam vztah a uz se proste potapet nemuzu...ani plavat (omezeni nasledkem urazu)

 

edit: a rucni natah ma taky neco do sebe...ano na automat nemusis myslet :))

Já teda už dávno nezačínám, ale to není podstatné:-). 

WR 100 není úplně podmínka, ale chodívám plavat a do páry, takže by se to šiklo, ale není problém je na danou aktivitu sundat samozřejmě, spíš jde o to, kdybych zapomněl.

Vlákno prodám sleduju inzentivně, leč zatím nic nezaujalo.

Průhled jsem psal, že je bonus, čili ne nutnost, ale ještě jsem s průhledem neměl a rád bych někdy asi měl, i když je jasný, že to za chvilku možná omrzí, nevím.

 

Každopádně díky za postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak testni Seika 5ky. Pruhled maji WR taky. http://uhrforum.de/attachments/418217d1336382865-seiko-5-sports-snzh55-dsc_9607.jpg

 

Nicmene, po Monstrech by to mohlo byt zklamani z tahu.

Pětky už mám v hledáčku delší dobu a jsou ve výběru, už jen kterou variantu, ale tyhle co postnuls se mi líbí, díky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom rozpočtu i za mě Seiko 5. Nejsou bůh ví jak zajímavý a výstřední, ale za tu cenu jednoduše největší kus hodinek, ale myslím, že to asi víš sám :)

Eventuálně možná ještě něco od Orientu, ale ani to pro tebe nebude žádná novinka. Pak už je jen na tobě co pro tebe bude dost atraktivní.

 

Ps. Vše nej všem do roku 2016 :)

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám asi vybráno, tyhle Orienty. Ano, nesplňují úplně vše, ale prostě jsem se zamiloval, znáte to:-). Nic méně jsem hodně zmaten ze značení, kdy mají víc verzí podle značení, ale někde nespatřuji rozdíl. Jedny mají značení CFD0E001W, jine maji misto písmena C vepředu F, čili FFD0E001W a já nevidím žádný rozdíl. Pak je místo 1 dvojka, ale ty jsou na kůži, to chápu, pak jsou i černé, ale nechápu ty písmena vepředu. Pak je ještě nějaké verze millenium, tam jsem taky neviděl nic navíc oproti bez milenia, takže jsem zmatený hodně.

Jedině jestli nebude rozdíl třeba ve veliksoti, nebo voděodolnosti, protože někde jsem viděl 30m, někde 50, někde i 100m, a někde byly uváděny i jiné rozměry, ale tak jaksi divně, takže nevím.

Dokáže ty písmena co znamenají nějak rozluštit. 

 

Díky

post-20800-0-76118600-1451775790_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vraby- To jsou vlastně úplně stejné, jen s číslama, ale ty čísla se mi tam právě vůbec nelíbí:-(

A další možnost je, tyhle Stary za 300 dolarů i s poštovným, ovšem muselo by to být bez celnice:-(

 

MíraMíra- Sám jsem Orientům vůbec nevěnoval pozornost, hlavně tedy kvůli jejich cigaretovému logu a ne zrovna z mého pohledu ideální názvem značky, ale souhlasím, že si zaslouží víc pozornosti.

post-20800-0-56503300-1451824983_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...