Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

niekto tu tusim pisal, ze na sumo podstatne viac tlaci korunka. MM sedi ozaj krasne.

 

MM je akurat dost tazke... ale da sa to riesit takto - odskrutkovat dynko, odfrezovat 2mm a naskrutkovat naspat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mna chronologicky..SKX, SUMO,  MM300 mod na SUMO, MM300 predane, MM300, MM300 predane, SBDC027,SBDC027 predane,  MM300.

SUMO fajn ale rozplaclejsie a podla mna vhodne na vacsiu ruku. I ked to puzdro je fantasticke.

SBDC027 sumo telo s krajsou (mm300) lunetou, trochu iny dial + diashield

MM300 su vyssie, ale vhodne aj na mensie ruky a pohodlnejsie. Celkovo aj pocitovo ina liga.

tolko moj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......ako vaha by mi nevadila, ale ta korunka je fakt nepohodlna keby bola 2mm viac zapustena bolo by to super ,ale viem je to tvarom ruky,preto som zvedavy ako je na tom MM ktore sa mi fakt neskutočne pačia.........ešte by ma zaujimalo či hodinary zvladnu ist do hodiniek zvrchu nejak si neviem predstavit ako vlastne odistia korunku,alebo mi ostava len autorizovany servis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ja som videl videonavod, ha!

 

:-)

 

Jaro, tvoja seiko chronologiu pripomina moju breitlingovu...

 

Karol, urcite by som to nedaval hodinarovi ktory to este nerobil, aby na tom maturoval...

Inak aj koli konstrukcii MM je casto kritizovana (ne)presnost, kedze sa neda jednoducho vyladit, kazdy to riesi az pri prvom servise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...