Jump to content

Recommended Posts

Úplně jsem zapomněl dát Markovi taky lajk za pomoc s opravou pily. Perfektní domluva a vstřícnost. Fakt bezva chlap! :-)

Bezproblémový a rychlý obchod, bleskově odesláno a zabaleno tak že ani Česká pošta neměla šanci obsah poničit.

Děkuji Markovi za obchod a pokec.

Kupoval jsem zde poprvé a hned od Váženého člena  :) Príma chlapík,hodně toho ví a dobře se s ním povídá.

Celý obchod proběhl naprosto dokonale,hodinky zabaleny že by snad přežily cestu na měsíc.

Moc děkuji a budou mi dělat radost dlouho doufám  :))

P.S. Z neznalosti jsem založil nové vlákno,tímto se zároven omlouvám 

Tohodle týpka bych docela bál potkat v lese, ale při obchodování přes internet se vizáž krvelačného islamistického teroristy nijak negativně neprojevila. Nejenže hned poslal prachy, jak se na kupujícího sluší a patří ale krásně jsme si pokecali a jsem rád, že hodinky zůstanou na fóru u aktivního člena, který je určitě bude fotit v různých extrémních situacích válečné vřavy a dál psát jejich příběh.

Několikátý obchod a jako vždy předtím vše v naprostém pořádku. Marek drží slovo do posledního detailu a tak to mám rád. Takže rozhodně doporučuji a kdykoliv znovu.

Marek se mi nabídl, že mi vyrobí součástku, kterou jsem nemohl sehnat a taky mi ji vyrobil. A pak mi ji poslal. A nic za to nechtěl. Pokud vím, nikdy jsem s ním nemluvil ani pro něj nic neudělal a vlastně ho neznám. Narozdíl od lidí, pro který jsem udělal lecos, znám je leta a nehli by pro mě prstem. Nebýt takovej drsňák, tak jsem dojatej. Skoro by mi to mohlo vrátit důvěru v lidi, ale naštěstí je to Xenomorfus :)

Ještě jednou díky.

Opet dekuji za obchod se super pokecem. Od hodinek k autum. No zkratka fajn typek.

Je to dobry samuraj inklinujici k savlim ze Zaporozi az po hlubinne voce z divokeho zapadu. :)

Jeste jednou, diky.

Vstřícný přístup, jasná domluva, příjemný krátký pokec.
Kdykoli si to rád zopakuji.

Super obchod,komunikace a jednání,tak to má být a bylo :notworthy:Mužu jedině doporučit.Díky Marku

Rychlý, hladký obchod, vzorná komunikace. Děkuju a příště zas!

Marek jako kupující bez problémů, rychlá domluva, stejně rychlá platba, info po doručení... doporučuji.

Absolutně vstřícný a přesný přístup tohoto Chlapa mě po letech mlčení donutil sem napsat svá první slova..vřele doporučuji!!

Díky Marku