Jump to content

GP vs. Blancpain

Recommended Posts

Normální FF vypadaj naživo neuvěřitelně dobře, ale v DLC jsem je neviděl. Ty GP by šly pěkně ke kroksům. Každopádně na voboje musí bejt ruka, plus na GP ještě nějakej nález na mozku.

Za mne rozhodně Fifty Fathoms - krásný nadčasový hodinky pro všechny příležitosti. Zrovna tyto GP na mne skutečně působí jako G-Shock, což je v mých očích směřuje jen na sport (nehledě na to, že se mi ani nelíbí). 

Pokud by se jednalo o norm. ocel, bral bych FF, v tomto pripade GP. Jinak bych ty GP nezatracoval, osobne se mi libi.

Předměty jako  g-shock a crocs mi k těm GP sedí rozhodně lépe, než ta košile z utěrky...... :)

Dal bych se na FF. Přijdou mi vyváženější a komplexnější, u těch GP cítím, jakoby pouzdro luneta a řemen předběhly ciferník o nějaký ten modelový rok......  Darth Vader oproti Kylo Renovi , vlastně opačně :D

Edited by cigi

Jednoznačnš FF. Pro koupi GP bych musel mít nějaký extra důvod, např. úchylku na značku, rozšíření sbírky, potřebu zapůsobit na roštěnku, co miluje GP, nebo já nevím co ještě ... Zkrátka FF jsou ikona a hrrrrr do nich.

Asi jsem buran, ale jsou hnusný oboje. Neforemny, humpolacky GP a meganudny Blancpain. A jeste to umocnuje ta cerna barva.

Nevim no, je to jen muj nazor, ale za ty prachy je spoustu jinych a hlavne peknych hodinek  :lol2:

Asi jsem buran, ale jsou hnusný oboje. Neforemny, humpolacky GP a meganudny Blancpain. A jeste to umocnuje ta cerna barva.

Nevim no, je to jen muj nazor, ale za ty prachy je spoustu jinych a hlavne peknych hodinek  :lol2:

Ale vždyť já vím .....

16897_1_grande_thumb_600_800.jpg

Edited by Bert

Nerozcilujte me cafra, samozrejme ze bejt to ocel x ocel volil bych FF, ale vam fakt na takovejch hodinkach nevadi DLC? Dyk to po prvnim sramu bude vypadat strasne, to keramicky pouzdro u GP myho pohledu ospravedlnuje cokoli.. vicemene:)

Cierne su v pohode ak to nemaju byt jedine hodinky. Ked sa pacia tak preco nie. Oboje som videl nazivo a bral by som GP. Jak su normalne hnusne, tak v ciernej vyzeraju, ze ich nosi batman ku kosacke.

Treba si ale uvedomit ze ked cierne hodinky tejto kategorie omrzia, tak su prakticky nepredajne.. a ak nahodou ano, tak s astronomickou zlavou.