Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Řeší se tu skoro vše tak proč ne rifle....

 

Nakoupil jsem minulý rok u Levis a Mustang. Střih, vzor, všechno sedělo. Bohužel a už se mi to několikrát stalo u jiných levných značek, nevydrží víc jako rok. Oboje dvoje jsou v rozpětí 14 dnů KO na vnitřní straně stehen. Prostě mizerný materiál. Protože kus stál 2500kč tj. 5000 za oboje a při střídání po 14 dnech vydrží rok.

Má někdo tip na něco co vydrží? Nejezdím na koni, ale tipuju že cowboy by s tím ujel nanejvýš 50km...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 209
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Postavou to není, chodím v tom do práce, dělám běžné činnosti. Samozřejmě v kapse keysmart, zippo, žvýkačky apd, nicméně 500kč/měsíc za rifle fakt už ne. Jsem zvědav co by říkali na reklamaci.... Střídám po 14 dnech, pere se to normálně, z toho usuzuju že ze mě značkové shopy dělají idiota...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postavou to není, chodím v tom do práce, dělám běžné činnosti. Samozřejmě v kapse keysmart, zippo, žvýkačky apd, nicméně 500kč/měsíc za rifle fakt už ne. Jsem zvědav co by říkali na reklamaci.... Střídám po 14 dnech, pere se to normálně, z toho usuzuju že ze mě značkové shopy dělají idiota...

no hlavně dělají idioty z děcek-těm prodají díravé rifle a ještě je přesvědčí že se to teď nosí.Tohle na mě zkusila jedna prodavačka,že mají něco v akci slevněno na 2300,-.Přinesla to a bylo to jak hadra na dlážku.Jen jsem se zeptal, jestli se nestydí tohle prodávat(sice je fakt že mě už je 40 let tak na takové ..oviny už nejsem zvědavý).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se teda jako první udělá díra na koleně, nebo v rozkroku. Se stehnama jsem nikdy problém neměl. Mám pár kousků co už nosím pět a možná i více let, sice jsou zalátovaný, ale stále drží... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdéle mi vydržely rifle z HMka za 500,- Kč, asi 5 let, teď testuju jeden kousek z Lidlu za 189,- Kč :D. Zjišťuju, že kvalita není vždy úměrná ceně - třeba Levis nepředvedl výkon delší dvou let, ale zase byly nejpohodlnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, já to třeba postavou měl, když sem měl o 20 kg víc, tak se mi dřely stehna o sebe a po max 10 měsících sem je měl prodřeny, ted co mám pod 90 mám džíny 2 roky a je to teprve lehce načatý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako já si rád připlatím za kvalitu, ale zrovna tady vyšší cena a známá značka neznamená lepší kvalitu, než kalhoty z Lídlu :-( Jeany si kupuju většinou na omak, musím mít pocit, že to není kus hadru a pak až řeším střih. Taky se vyhýbám uměle ošoupaným, ty mi dycky vydrželý méně... 

Pamatuju si jak mi v 80. letech přivezla teta jeany z USA, takovou kvalitu matroše dnes už bohužel těžko hledám. Ty jeany stále mám, dostane je syn až do nich doroste :-) 

Upraveno uživatelem vintage
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hlavně jediné rifle jsou Rifle

nosím Levis, Mustang a Wrangler, takže levné kalhoty, a jediné místo, kde po čase odcházejí je spodní lem nohavic a šev na pravém boku od tašky, ale až tak po dvou letech, za rok koupím max. dvoje

asi bych změnil střih kalhot na něco pohodlného, ne ve stylu Lukáše Vaculíka z 80.let minulého století

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom prodření mezi nohama se prostě pozná kdo má a kdo nemá.

 

 

 

 

Koule.

nohy do iks?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě obecně štve, že ta hadra je po pár vypráních jak kyby byla steřelá. O to rychleji se mi pak ošpoupávají švy - např na kapsách na zadku od židle atd. Celkově když v těch kalhotech sem tam vlezu i pod stůl něco zapojit, tak mají dřív vytahaný kolena atd. Chce to pořádný prkno a je pokoj :)

 

Teď mám nějaký levnější, jsou teda červený, ale už je mám 2 roky a drží super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...