Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 209
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

.......................

 

...............  a pokaždé je musim vyhodit kvůli tomu že se mi ošoupou na zadku :)

 

láska, když ho paparazzi načapal na hradeckým perónu

 

post-953-0-75158900-1452614730_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neděláš náhodou silový trojboj?

Proč já?

 

To je Láskova prdel

 

Mě na zadeli ani v rozkroku gatě nehoří, protoze je nosim pod pupkem a mam v nich dost místa. Kupuju si měkký, předepraný, hlavně aby byly pohodlný, a jako bonus m?m, že mi vydržej. Ještě teď si vzpomínám když mi máma koupila první superky (pamětníci vědí), tak se daly do kouta a stály tam v pozoru, takový to byly prkna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč já?

To je Láskova p...l

Mě na zadeli ani v rozkroku gatě nehoří, protoze je nosim pod pupkem a mam v nich dost místa. Kupuju si měkký, předepraný, hlavně aby byly pohodlný, a jako bonus m?m, že mi vydržej. Ještě teď si vzpomínám když mi máma koupila první superky (pamětníci vědí), tak se daly do kouta a stály tam v pozoru, takový to byly prkna

Sem myslel lasku..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věc: zamítnutí reklamace:

Vážený zákazníku, Vaše reklamace byla odmítnuta z důvodu nesprávného použití našich džínových kalhot (riflí). Naše značka nevyrábí výrobky pro muže s velkými genitáliemi zejména pak pro muže z tzv. koulemi. Naše džíny pro tento typ nošení nejsou určeny. Jsou určeny zejména pro bezpáteřní muže bez "koulí" co si každý rok koupí alespoň 2 kusy. Vzhledem k Vašim obtížím Vám nemůže v reklamaci vyhovět, doporučujeme se však obrátit na experty z chronomag.cz kteří by Vám mohli pomoci. Vaší volbou budou pravděpodobně tepláky, tzv. taxikářský outfit, který skutečně vydrží a je pohodlný. Vzhledem k rozmanitosti šustáků a tepláků doporučujeme zakoupit tepláky modré. Na foru chronomag.cz Vám poradí jaké hodinky se k daným teplákům hodí. Domníváme se že kombinace modrých tepláků s pruhem adidas a Rolex Submariner Bicolor ceramic je nejvhodnější....

 

S pozdravem Mustang Jeans LTD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...