Přejít na obsah

Perrelet Seacraft


Maxel

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, Davidofs.cz napsal:

Tak díky za rady, doposud jsem s hodinkami o třídu níže a myslel jsem, že Perrelety jsou něco méně vídaného, ale mezi odborníky uznávaného. V Pyramidě jsou ve střední třídě mezi samými top značkami. Béčka nosí v dnešní době každý 😄

Takže mi radíte raději jít do obvyklých značek Breitling, Omega a nevybočovat z proudu? Za tu cenu, 15 let staré a obouchané 🤔

Breitling, Omega... kdo to kdy mimo Chronomag slyšel? Kup si Perrelety a ženy tě budou milovat, muži budou chtít bejt jako ty a tvůj machrindex bude v závratných výšinách.  

Upraveno uživatelem VojtaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vážně, podle mě sis odpověděl sám... Jít s proudem = alespoň nějaká šance, že o té značce mimo chronomagory někdy někdo někde slyšel. Na tu tabulku zapomeň, za Perrelety (a zvlášť těmihle) se sotva otočí někdo z fóra, mimo něj to budou lidi brát za značku na úrovni Rotary nebo nějaké podobné blbosti a ty budeš o 45k lehčí a moc smutnej.

A nebo se vykašli na machrování a pokud se ti líbí, kup si je. Jestli s tím ale chceš ohromovat ženský a doufat, že chlapi tě budou poplácávat po zádech za super hodinky, tak abys neměl spíš drahý mrzení :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem až překvapenej, jak se lidi obrazně otáčí za Perrelet Turbine. Ty hodinky zaujmou každého. Nesrovnatelně s GS, nebo Breitlingama. Perrelet moc fandím, jsou skvěle zpracované, inhouse, i když jejich likvidita není dobrá. Pokud do nich půjdeš, buď si jistý, že je chceš 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Ty SeaCrafty, vypadají naprosto parádně, doufám, že se brzy připojí do sbírky. Je to neotřelý, netuctový kousek!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...