Přejít na obsah

WANCHER Cifra - ulomena oska


Doporučené příspěvky

Zdravicko panove, 

 

potrebuji poradit, nejakym nedopatrenim se mi ulomila oska na strane pastorku u zobrazeneho kolecka. 

Potrebuji tedy bud nove kolecko nebo novy strojek nebo opravit.

 

Pomuzete mi nekdo napr s identifikaci strojku nebo sehnat kolecko 

 

Dik 

 

Foto omluvte je to mobilemjen vycvak pokud bude poteba vyfotim to pecliveji.

 

Vyska je smozrejmne bez vrchni ulomene casti a oboji je jen orientacne snazil jsem se toho dotknout co nejjemneji

post-4253-0-75079700-1452629761_thumb.jpg

post-4253-0-54444600-1452629776_thumb.jpg

post-4253-0-31657800-1452629792_thumb.jpg

post-4253-0-53622200-1452629826_thumb.jpg

post-4253-0-44157800-1452629839_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepouziva Wancher stroj od Seagull? Pokud dohledas presny model, tak by na to dily, nebo cely stroj mely jit sehnat.

 

No to je prave ono, nemohu dohledat ten spravny model vse co jsem nasel vypadalo jinak, nebo jen neumim hledat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to Seagull, ale je personifikovaný pro Wancher, takže je to problém. Také se mi nepovedlo zjistit, co tam vlastně je. Zkus napsat výrobci, komunikuje bez problémů...

 

Pokud máš konto na eBay, tak zde ho najdeš:

 

http://www.ebay.ph/usr/engeika

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Upluynul nejaky ten cas a protoze se nepohybuji ve sferach kde by jsem mel pristup k nejakym hodinarum.

Poprosim tedy tinto zdejsi osazenstvo, nenasel by se nekdo kdo by byl ochoten my tento stroj opravit ?

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 

tak základní otázka. Je to jenom oprava ulomeného čepu? A nebo je zapotřebí, chceš opravit celý stroj? Ekonomicky to může být nesmysl!

Oprava čepu je 50 na 50. Zavrtání kalené hřídele wolfram karbid vrtákem, který rád praská a když rupne tak je konec....

Tak se zamysli jak je to pro tebe moc důležité opravit tento kus. 

Jinak ti rád pomůžu....

Zatím Ruda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No netusil jsem ze se da do osky ktera ma na delku 2,6mm jeste zavrtat a dat cep, je pravda ze jsem videl vyrobit novou osku o podobne delce.

Je mi jasny ze to je piplacka, spise jsem myslel ze by nekdo mel hrst nejakych tech nepokoju a vyzkousel zdali tam nejaky ten pasuje.

Co se tyce ekonomicke smyslnosti a nesmyslnosti je to o tom ze jsem nikde zadne nenasel, netusim kolik by stali jine, a take netusim rozmezi ceny takove opravy.

Kazdopadne je mozne ze strojek ma jeste nejakou jinou chybku protoze se to rozdelavlo primarne kuli tomu ze se snad nejak nedal nastavit cas nebo tak neco je to dlouho.

Muzu Ti je poslat, dopravit (zda se ze jsi z Jihlavy) , no a kouknes na to, urcis cenu a domluvime se.

 

Kazdopadne Diky za reakci 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

pokud by jsi mohl dovézt, tak by to bylo víc než ideální. Na dílně by jsem si je mohl pořádně prohlédnout a hned by jsme věděli na čem jsme.

V tomto případě mi prosím, ale zavolej předem, aby jsme se potkali u mě na servisu.

Tel: 606711021

Ruda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak jak jsem v roce 2016 slibil tak musim sdelit jak to nakonec dopadlo.

Spojil jsem se s Rudou (ONYX Servis hodinek) a ten se pokusil zavrtat do hridele cep, to se bohuzel nepovedlo.

Navic tam byly jeste jine zavady (kuli tomu jsem to asi pretim rozdelal nez jsem to znicil uplne).

Nastesti je to clovek na spravnem miste a nevzdal to !!!!

Podarilo se mu identifikovat strojek a sehnat kolecko a OPRAVIT mi je.

Byl jsem osobne u Rudy v servisu a ma to tam moc pekny, spoustu vybaveni, rozebral ty hodinky ukazal mi pod mikroskopem dalsi zavady.

Celkova exkurze po provozovne, dilna nejen pro hodinky vehlasnych znacek s prvotridnim vybavenim ale take dalsi pro starsi velke hodiny, renovaci atd...

Musim rici ze az budu potrebovat neco dalsiho s hodinkama, cibulama nebo pendlovkama tak vim kam pojedu.

Vzal jsem si sebou na kazdou ruku jedny hodinky a odjizdel jsem bez, moje Seiko Land Monster svindlovaly, no a pri vyzvednuti jsme jeste v podstate na pockani seridily Victorinox a vymenili tesneni na MIDO.

Ochota, vstrictnost, vse ukazal popsal, no uzival jsem si jako VIP prijemne prostredi a musim pochvalit i Rudovy kolegy, prijemny pokec sranda zkratka vse OK

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...