Přejít na obsah

Rolex GMTM2BLNR


Doporučené příspěvky

cennikova cena 7850E . O zlave na rolex sa vobec ani nebavili :) ...povedali ze na hociake ine hodinky kludne ... pozeral som este IWC portugieser automatic 7days tam bola cennikova 12 800E a 15perc.mi ponukol hned dolu... mozno keby sa s nimi chvilu natahujem tak aj trochu viac, ale o rolex ziadna debata... A ked som si uvedomil ze vcera mali este na pulte hulky a cierne GMT a na druhy den uz neboli na predaj, tak mi bolo jasne ze tema zlavy im je ukradnuta :)

Vloni v létě jsem volal k Bechyněmu ohledně RDJ a bylo mi řečeno že při platbě v hotovosti dostanu slevu 8%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vloni v létě jsem volal k Bechyněmu ohledně RDJ a bylo mi řečeno že při platbě v hotovosti dostanu slevu 8%

Na Datejusty možná nějakou slevu dostaneš, ale na BLNR, Hulky, Daytony a další se ti ji ukecávat bude jen těžko

 

 

Jinak samozřejmě gratuluji k přírůstku, pro mě jsou to jedny z nej novodobých Rolád, seděj skvěle, vypadaj ještě líp, co víc si člověk může přát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za reakcie! doma je z nich velka radost,...dneska sa idu prevetrat na rodinny obed :)

 

Ked bude viac casu spravim aj viac foto, pripadne porovnavacie foto s dalsimi kuskami.

 

A kupou tychto hodiniek sa mi stala doma nova komplikacia... moj 4*winder je plny, a budem musiet hladat vacsi :) 

 

:giljotiini:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

delas mi radost, chlapce  :) ukecal si slevu? jaka je aktualni cenikova?

Já je kupoval před necelým půl rokem v Carolinu a neuhádal jsem ani pět procent za platbu u v hotovosti. Na tento model to nsad ani nejde - je jich málo...

Upraveno uživatelem vendaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...