Přejít na obsah

Chtěl bych hodinky, ale ...


zde

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jenom taková malá vsuvka a zásada: Manželkám se cena hodinek nikdy neříká! :-) ....

...a kdyz uz nahodou dojde na lamani chleba, musite to delat stejne jako to delaji baby, kdyz se jich zeptate treba na novou kabelku...

Takze:

1. To uz mam milacku dlouho, to sis jen nevsiml

2. To mam pujcene na zkousku od kamaradky

3. Je to jen kabelka z vietnamske trznice

4. Byl to vystaveny kus a byla na nej 70%-ni sleva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten dojem,že pán se měl potřebu vyjádřit proč tak,nebo proč jinak.A od některých dostává pěknou "sodu".Také momentálně vlastně veškeré peníze cpu do dětí /5 a 8 let/.Hodinky nějaké mám,ale člověk se jich "nenají".Je potřeba vědět kde má člověk limity.Někoho odsuzovat je jednoduché.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten dojem,že pán se měl potřebu vyjádřit proč tak,nebo proč jinak.A od některých dostává pěknou "sodu".Také momentálně vlastně veškeré peníze cpu do dětí /5 a 8 let/.Hodinky nějaké mám,ale člověk se jich "nenají".Je potřeba vědět kde má člověk limity.Někoho odsuzovat je jednoduché.

 

Tak nějak to vidím taky( u mě taky děti, hypotéka a pár drobností a je vymalováno.....), jen jsem byl línej to tak hezky napsat........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rodina je vždy na prvním místě, ale je pravda že někteří to mají obráceně, třeba mého dobrého kamaráda ukecává manželka s dětmi na domeček již pěkných pár let, protože v paneláku 3+1 s 3 raubířema nic moc. Ale kdepak, před tím panelákem musí stát auto za dva milióny na splátky a tím to hasne :-) Prostě fanoušek do aut, pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co brání mladým, aby šli pracovat do regionu, kde se snáze uživí? Na vztah k rodnému kraji/okresu je vždycky dostatek času v důchodu. 

 

To je podobné, jako když si v chudých regionech všichni stěžují, že není práce a přitom nejsou ochotni se za prací přestěhovat. 

 

Možná jsem rozmazlený pražák, ale tohle mi hlava nebere. 

 

Pořád platí, že není sebemenší důvod, aby "pracující mladí" byli jakkoliv sponzorování od rodičů. A když práci neseženou u nás, ať jdou makat do ciziny. 

 

Buď v klidu, nejsi rozmazlený pražák, jsi něco úplně jinýho.

 

Zajímalo by mě kolik máš dětí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to taky o tom, co je člověk ochoten si sám sobě dovolit. Asi bych taky neměl problém si našetřit na hodinky za několik desítek tisíc, ale prostě tolik peněz za hodinky nedám. Vždyť bych se je potom bál nosit a to by bylo špatně - hodinky jsou od toho, aby se nosily. Proto si kupuju jenom takové, na které mám a u kterých dokážu rozdejchat, že jsem je zase otloukl o futro. A ty drahé krásné kousky jsou od toho, abych o nich mohl snít, prohlížet si jejich fotky a slintat. I když se mi třeba moc líbí např. nějaké rolexky, tak doma bych je stějně nechtěl. Podobně jako se mi třeba líbí dejme tomu ferrari, ale kdybych měl hodně peněz, tak bych si raději koupil např. novou oktávku, protože je to pro mě prostě praktičtější, mým potřebám vyhoví lépe a v mých podmínkách je použitelnější - i když mi tolik nerozbuší srdce jako to ferrari.

Hodně peněz jsem ochoten dát do dětí, do udržování auta nebo baráku při životě apod. Hodinky beru jako nějakej luxus navíc a utrácím za ně jenom tolik, kolik jsem ochoten postrádat.

 

P.S. Můj kolega si každý tři měsíce koupí novej mobil za desetitisíce a potom ho za pár tisícovek prodá. Před osmi lety si koupil xantii na splátky a ještě než ji splatil, tak k ní přikoupil C5 3,0 V6 taky na splátky, protože se mu to hrozně líbilo. Obě auta stály před barákem a zatímco je splácel, tak jezdil do práce šalinou, protože prostě nebylo na benzín do třílitra. Sice si možná splnil svůj sen, ale šťastnějším ho to neudělalo. Nakonec obě auta horko težko prodal a samozřejmě strašlivě pod cenou. Koupil diesel, co tolik nežere, ale jelikož šetří na mobil, tak zase jezdí šalinou. Nechápu...

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý vlákno:-) Nevím jak to máte vy, já mám občas zase jinej problém - když dám stovku za hodinky, vždycky si říkám, jestli nejsem magor - mám kus železa na ruce a kolik by někomu jinýmu tyhle peníze mohly pomoct, viz třeba Dobrý anděl atd. Ale asi tu nemá cenu o tomhle moc filozofovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rodina je vždy na prvním místě, ale je pravda že někteří to mají obráceně, třeba mého dobrého kamaráda ukecává manželka s dětmi na domeček již pěkných pár let, protože v paneláku 3+1 s 3 raubířema nic moc. Ale kdepak, před tím panelákem musí stát auto za dva milióny na splátky a tím to hasne :-) Prostě fanoušek do aut, pohoda.

Tohle jsem nikdy nechapal. Hnusny sidliste, ale na parkale Q7, X5 apod. Nerikam, ze kazdej chce mit barak, ale v nabidce bytu jsou mnohem hezci kousky i lokality, kde se da bydlet nez ty, kde tohle vidam.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle povzdechnutí moc nechápu. Každej finančně gramotnej člověk přece ví, co si ve svojí situaci může dovolit. A jelikož se naše společnost ve své podstatě svobodná, tak za svoji situaci je do značné míry zodpovědný každý sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie moc dobre chápem niektoré negatívne a poučné, prípadne až vyčítavé príspevky. Každý sa nejak motáme životom, niekto "lepšie" a niekto "horšie". Niekto sa vie obracať, niekto nie, občas šťastie sadne na vola, občas na snaživého. Kolega si trochu povzdychol, čo na tom?

 

 

M.J.: prečo je to trolling? Máš nejaké bližšie info?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a kdyz uz nahodou dojde na lamani chleba, musite to delat stejne jako to delaji baby, kdyz se jich zeptate treba na novou kabelku...

Takze:

1. To uz mam milacku dlouho, to sis jen nevsiml

2. To mam pujcene na zkousku od kamaradky

3. Je to jen kabelka z vietnamske trznice

4. Byl to vystaveny kus a byla na nej 70%-ni sleva.

Tak ačkoliv to sem asi nepatří, tak s tímhle maximálně souhlasím a zároveň se děsím toho, že by mi manželka prodala věci (hodinky, repro a dalsi) za peníze, které jsem ji řekl, že to stálo :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...