Přejít na obsah

Poradna PRIM


Doporučené příspěvky

A jestli můžu, přidám jeden svůj návrh. Jde o kolonku Rok vzniku. Já mu rozumím dobře, ale trochu matoucí mi přece jen přijde. Obzvlášť když vidím, jak ho někteří čipernější prodejci zkracují na rok a dělají z toho nenápadně rok výroby.

A navrhoval bych to v příštím vydání knihy změnit. Třeba na Ve výrobě od, nebo něco takového.

A toto je přesně ono:

https://www.antik-hovorka.cz/obchod/nos-prim-elegant-kal-66-incabloc-7139.html

Uvádět takto rok výroby je jako u skládaček psát původní stav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 883
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravím, vím že zrovna řešíte něco jiného, ale mám problém dát fotky do sekce koupím. Mám domluveno s Accutronem, že můžu použít dvě fotky z jeho knihy, ale při odeslání odpovědi s fotkami, které jsemtam nakopíroval mi to píše, že nemám oprávnění použít tyto fotky na fóru. můžete mi prosím poradit nebo mě nasměrovat někam kde si to načtu, moc děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastní příspěvek můžeš dodatečně upravovat/měnit jen poměrně krátkou dobu po jeho odeslání/zveřejnění, po tuto dobu do něj můžeš i přidat obrázek. Po jejím uplynutí už to nelze (co mám zkušenost) a jedině příspěvek nový. Pro vložení fotografií ale musíš použít/zvolit rozšířený editor (vpravo dole pod textovým polem odpovědi), v jehož spodní části opět pod textovým polem je tlačítko pro připojení souborů. Mně to tak aspoň funguje, ale zase nějak neumím citovat příspěvky...   :frusty:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano v rozšířeném editoru jse to po tvé odpovědi našel, ale v sekci prodám to není, chtěl jsem tam dát dvě fotky primek které scháním, mám to povenéi u Accutrona, ale nešlo to.

Ta citace je jednoduchá, u přízpěvku který chceš citovat klikneš na citovat a pak píšeš text pod citaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Že někdo něco v inzerci označí za megavzácnost (promiň, dzeriku), ještě nemusí znamenat, že tomu tak opravdu je. Jak tomu v mnoha případech je...

Asi si sedim na vedeni :D. Ve vetsine pripadech znamena megavzacnost tuctovka :). Zatim jsem nevidel, ze by prodavajici u vzacnych hodinek uvedl megavzacnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...