Přejít na obsah

Poradna PRIM


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 883
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po 5 týdnech...

Prosím o radu. Mám hodinky Prim W01P.10042.B (jo MPM), který už jsou bohužel po záruce a přestaly jít. Myslel jsem, že je to baterkou. Po výměně baterie přestaly po pár dnech opět jít, tak jsem šel reklamovat a hodinář mi řekl, že je třeba GO. Tu jsem zaplatil a pár týdnů šlapaly. Nyní se opět zastavily. Nebo spíš přesněji chvilku jdou a pak zase ne. Jako kdyby záleželo v jaké jsou zrovna poloze. Dělaly to samé i před GO. Stvrzenku za GO samozřejmě nemám, ale spíš by mě zajímalo, jestli máte tucha co jim může být. Máte případně tip na dobré hodináře v Praze? Zvažuju, jestli se ještě vůbec vyplatí do nich investovat. Designově se mi sice líbí, ale žádnou vazbu k nim nemám...

post-65359-0-55509300-1539275520_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud k nim nemas zadny vztah, tak je otevri a vymen si baterku sam. Koupis ji kdekoliv za cca 30 Kc. Zkus vycistit lihem kontakty. Pokud to nepomuze, tak se pripoj k nam, kteri radi mechaniky. Udelej si radost a kup si nove. ;)

 

Edit: Ondra me predbehl. :)

Upraveno uživatelem Hardslimer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, našel jsem doma po dědovi tyhle sporty. Myslím, že to budou ty opravdové, ale nedovedu to posousdit. U hodinek sport Quartz jde asi o čísnké ůoriginály" ale ty s kovovým páskem by i podle hodináře mohly být z roku 1980, tedy opravdový originál. Co myslíte? A ještě jeden dotaz, nechybí jim ten černý kroužek? Dal by se někde sehnat a nasadit?

 

Díky za postřehy.

 

Tomáš

 

https://bit.ly/2OZnmaM

post-66056-0-94571100-1539352795_thumb.jpg

post-66056-0-00060800-1539352800_thumb.jpg

post-66056-0-21669100-1539352848_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Haak78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprimne? Slapni na ne, zahod je a zapomen a pak si kup poradny hodinky... inspirace tu najdes furu :)

 

 

Pokud k nim nemas zadny vztah, tak je otevri a vymen si baterku sam. Koupis ji kdekoliv za cca 30 Kc. Zkus vycistit lihem kontakty. Pokud to nepomuze, tak se pripoj k nam, kteri radi mechaniky. Udelej si radost a kup si nove. ;)

 

Edit: Ondra me predbehl. :)

 

To jsem potřeboval slyšet, pobavilo. Díky za radu. Docela jsem tušil podobnou odpověď. Jdu vybírat nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty quartzky jsou fakt nějaká divočina, druhé jsou buď 68 399 1 od roku 1980 nebo 64 399 1 od roku 1993, v každém případě jim luneta schází. Sehnat ji je možné třeba zrovna tu na fóru nebo možná i někde na FB (joke, sorry...), nasadí ti ji každý hodinář nebo můžeš i sám. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj, našel jsem doma po dědovi tyhle sporty. Myslím, že to budou ty opravdové, ale nedovedu to posousdit. U hodinek sport Quartz jde asi o čísnké ůoriginály" ale ty s kovovým páskem by i podle hodináře mohly být z roku 1980, tedy opravdový originál. Co myslíte? A ještě jeden dotaz, nechybí jim ten černý kroužek? Dal by se někde sehnat a nasadit?

 

Díky za postřehy.

 

Tomáš

 

https://bit.ly/2OZnmaM

Ještě si pořiď kousek jemnýho šmirglu a toto

https://hodinar-frydl.sluzby.cz/polywatch-lestici-pasta-made-in-germany a za pár chvil budeš mít sklíčka jak nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zubní pasta pokud nepíšou,že má mikrogranule,jako třeba Signal mit microgranules, je na dlouho.Tato věc od Frýdla,vyleští rozbroušený sklíčko šmirglem do běla za pár chvil. Objevem této leštěnky jsem tady ukončil hledání návodů jak na to , i vlastní vývoj.Maximální spokojenost.

Upraveno uživatelem Daftra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, našel jsem tyto Primky ve staré zásuvce v garáži a dal je hodináři. Vyčištění, sklíčko, seřízení a pásek, za 1500,- Kč. Má smysl hledat někoho, kdo by jim ještě vyčistil ciferník a nebo je nechat jako zmařenou investici, vice se jim už nevěnovat? V případě, že by za to stály, jakou májí cenu?

post-26322-0-29933900-1542060073_thumb.jpg

post-26322-0-97847200-1542060093_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...