Přejít na obsah

Poradna PRIM


Doporučené příspěvky

Ahoj, našel jsem tyto Primky ve staré zásuvce v garáži a dal je hodináři. Vyčištění, sklíčko, seřízení a pásek, za 1500,- Kč. Má smysl hledat někoho, kdo by jim ještě vyčistil ciferník a nebo je nechat jako zmařenou investici, vice se jim už nevěnovat? V případě, že by za to stály, jakou májí cenu?

Ahoj, s ciferníkem nic neuděláš, vyčistit nejde. Tedy jde, ale i s barvou:) Pokud jsi je nechal vyčistit a investoval 1500kč, tak nezbývá nic jiného, než je nosit:) Zajímavostí těchto hodinek je především strojek, je tam čistá 68 s rovným brusem můstků(celkem vzácné). Cena je relativní, někdo za ty hodinky chce 4000kč a někdo 390kč. Já bych viděl reálnou cenu vzhledem ke stavu celých hodinek okolo 800kč max.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 883
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Prosím o radu k PRIM 2100581. Chtěl jsem je mít doma, protože je mám nějak z dětství uložené v paměti. Už si nevybavuji jestli je měl starší brácha, nebo někdo ze spolužáků, ale vždy si při pohledu na ně vybavím ten tehdejší pocit touhy mít je také....spojené to mám čistě a pouze s touto variantou ciferník / pouzdra...tento kousek nechodí tak často tak jsem ho vzal v horším stavu za rozumný peníz, chrom na pouzdře není sežraný ani zespodu, ale :

1)  Bylo by třeba vyměnit lunetu, bohužel ty nechodí v inzerci vůbec...pasuje na toto pouzdro i luneta z plastových pouzder ? Dávala se někdy, nebo jsou odlišné a na origo by se neměla vyskytovat (jiný typ čísel na lunetě)

2) Rovné sklo bylo u těchto modelů stejné jako u "obyčejných" quartzek, t.j. 304, rovné?

 

Předem díky za rady, případně pokud máte doma díly rád je odkoupím, jakmile budu mít jasno co hledám založím v inzerci vlákno...po výměně skla a lunety by krásně prokoukly...

post-60559-0-51397200-1559895702_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu k PRIM 2100581. Chtěl jsem je mít doma, protože je mám nějak z dětství uložené v paměti. Už si nevybavuji jestli je měl starší brácha, nebo někdo ze spolužáků, ale vždy si při pohledu na ně vybavím ten tehdejší pocit touhy mít je také....spojené to mám čistě a pouze s touto variantou ciferník / pouzdra...tento kousek nechodí tak často tak jsem ho vzal v horším stavu za rozumný peníz, chrom na pouzdře není sežraný ani zespodu, ale :

1)  Bylo by třeba vyměnit lunetu, bohužel ty nechodí v inzerci vůbec...pasuje na toto pouzdro i luneta z plastových pouzder ? Dávala se někdy, nebo jsou odlišné a na origo by se neměla vyskytovat (jiný typ čísel na lunetě)

2) Rovné sklo bylo u těchto modelů stejné jako u "obyčejných" quartzek, t.j. 304, rovné?

 

Předem díky za rady, případně pokud máte doma díly rád je odkoupím, jakmile budu mít jasno co hledám založím v inzerci vlákno...po výměně skla a lunety by krásně prokoukly...

attachicon.gifVýstřižek.JPG

Myslím, že je mám doma v dobrém stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...