Přejít na obsah

Cartier Drive


MarcelG

Doporučené příspěvky

Rovnez se mi libi, osobite hodinky. Zajimave resene min. indexy s rims. cislicemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Rovnez se mi libi, osobite hodinky. Zajimave resene min. indexy s rims. cislicemi.

Cartier jiné než římské číslice na hodinkách nemá.

 

 

Nudne ? Daj si studenu sprchu :)

Podle mě jsou celkem nudné, prostě typické pouzdro, indexy, korunka. Uznávám ikonické modely, ale jejich produkce mi přijde čím dál tím stejná. Kdyby na cifru bylo jiné logo než Cartier, taky bys doporučoval ochlazení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povedené hodinky. Jen škoda té datumovky. Tu bych teda oželel. 

Cena, na které by měly startovat je nějakých 6250 USD. To není málo, ale je to Cartier, a má to in-house, takže čekat cenu nižší by asi bylo bláhové. Shrnut, sečteno, já bych je bral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cartier jiné než římské číslice na hodinkách nemá.

 

 

Podle mě jsou celkem nudné, prostě typické pouzdro, indexy, korunka. Uznávám ikonické modely, ale jejich produkce mi přijde čím dál tím stejná. Kdyby na cifru bylo jiné logo než Cartier, taky bys doporučoval ochlazení?

Rovnaka produkcia? A co minulorocny calibre de cartier divery? Teraz prisli s tymito drive, pekne nadvazuju na svoju historiu a pritom inovuju. Zalozili novu radu hodiniek a nie len zmenili farbu cigernika ako to robia mnohi ini.Toto su primarne oblekovky a tie rimske cislice mi k tomu sadnu. Navyse celkom triezve nasadenie ceny, ktore v sucasnosti robi mnohym vyrobcom problem. Za mna palec hore Cartier.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamil: ano, ja vim :) . Myslel jsem opacne umisteni cislic vs stupnice, nez dela vetsina vyrobcu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...