Přejít na obsah

Seiko Brightz SDGM003 "Grand Cocktail"


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 113
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dotaz na majitele, jak byste hodnotili hlučnost tikání? Slyšíte je na stolku/v noci/v tichém prostředí? Dneska jsem je díky Matthiasovi měl možnost vidět (ještě jednou díky), hodinky naprosto krásný, akorát byly znatelně hlučnější než např. SKX007 co jsem měl u sebe... Už jsem se takhle jednou musel zbavit Fortisů, jsem na to nějaký citlivý a mám rád ticho, tak bych nerad opakoval historii :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja spavam s hodinkama na ruce, i s temahle, a tikani mi neprijde nijak hlasity. 

A slyšíš je v noci? Myslím v běžném režimu, ne když je má člověk vysloveně u ucha samozřejmě.

 

Není jednodušší hodinky nechat na noc v jiné místnosti? Třeba je přes zeď neuslyšíš :D

Akorát to má háček že pak nevíš kolik je hodin :D Hodinky mám na stolku a nehodlám to měnit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A slyšíš je v noci? Myslím v běžném režimu, ne když je má člověk vysloveně u ucha samozřejmě.

 

Akorát to má háček že pak nevíš kolik je hodin :D Hodinky mám na stolku a nehodlám to měnit :)

S rozpoznáním času nemám problém: vedle postele mám v nabíječce mobil, který mi slouží i jako budík, takže stačí v polospánku zmáčknout tlačítko a zase vypnout, než bych zaostřil na hodinky a odečetl čas, tak bych se probral úplně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Taky se mi zdá, že sdgm003 mají nepoměrně větší sklo/cifr vůči pouzdru. Nevím jestli je to tvarem, nebo délkou nožiček, nebo co, ale stejnej problém jsem měl i u sarx015. Prostě mi to nějak neladilo. Přitom mám i snzg13 a ty mají 42mm a bez problémů sedí a prostě vypadá to přirozeně, zatímco u sarx015 se to prostě říct nedalo a i přes menší průměr mi to prostě nějak proporčně neladilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten nepoměr se mi jen zdál na fotkách, ale reálná zkušenost na živo je opačná. Pozdrou proporčně vyvážený a vůbec hodinky jako celek jsou fakt super.

Jak bude možnost udělat nějaký trochu slušný fotky, tak sem taky něco šupnu.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tento týden jsem se stal také šťastným majitelem.

Co se týká toho provedení nápisu Automatic a korunky, měl jsem z toho trošku podle fotek a ohlasů obavy, ale v reálu rychle opadly. Naopak se mi tyto dvě odlišnosti od ostatních modelů líbí, trošku tím provokují a jsou pro mě celkově zajímavější ... když mrknu na nové SARXy, tak osobně mi nápis automatic v kurzívě příjde prostě moc uhlazený. Velikost pouzdra v kombinaci s velikostí skla mi i na hubenou ruku vyhovuje parádně. Co mě dostává je provedení pouzdra, kombinace leštěných a matných ploch. Jsou to mé první hodinky na tahu. Spíše jsem se mu dříve vyhýbal, spíše se mi na ruce nelíbil, u těchto se mi provedení líbí a sedne skvěle.

 

Já jsem tedy moc spokojenej, jsou to skvělé univerzálky za velmi dobrou cenu.

Upraveno uživatelem Lukyn63
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace... už mám tyto hodinky nějakou dobu a protože chronobundus už u mě propukl naplno, pořád koukám po něčem dalším, ale tyto hodinky nasadily svým poměrem ceny a zpracováním laťku tak vysoko, že jsem ještě prostě neobjevil nic v rámci mých možností, za co bych je byl ochotnej vyměnit. Nakonec jsem se rozhodl, že pokud to půjde, tak si je nechám a přidám k nim do party nějaký potápky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Na kůži vypadají skvěle! Nedělají se i se světlým ciferníkem "jako koktejlky SARB065"? To by pro mě byl ideál... Vybírám teď automaty do 25k z Tissotů, Hamiltonů, Certin a Seiko ...a tohle je zatím nejvážnější kandidát. Samozřejmě bych mohl jít přímo do těch SARBů (a možná ten výběr už dost překombinovávám), ale tyto se mi tak nějak líbí víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...