Přejít na obsah

Proč do hodinek cpou datum a den?


aprofil

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 103
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Bez data ani ránu, hodinky ani auta v základu neberu, spíš se teď začínám klonit k Big Date a kyklopům. Jak to vůbec bez datumky zvládáte?  Mám díky práci bordel ve dnech, nocích i datech. A Seiko, máš můj obdiv, jedna z velmi málo značek (a nevím jestli ne jediná) co umí dokonce kyklopa nad day date. Bravo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já mám přesně opačný problém - na hodinkách nepotřebuji žádné komplikace, žádná chrona kromě datumovky. Bez té já jsem zase ztracený. Už bylo tolik krásných hodinek, které se mi líbily, ale jen kvůli absenci datumovky jsem je zavrhl. Když sledování času, tak komplet. Copak já o víkendu vím, kolikátého je? Nepotřebuji to vědět, ale když to náhodou potřebuji, mrknu na zápěstí a je to. Žádný diář, mobil a podobně. :bangin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

http://www.deployant.com/baselworld-2016-grand-seiko-spring-drive-8-day-power-reserve/ Tak nakonec na má slova došlo a Seiko udělalo to, po čem jsem volal. Jen ta cena :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.deployant.com/baselworld-2016-grand-seiko-spring-drive-8-day-power-reserve/ Tak nakonec na má slova došlo a Seiko udělalo to, po čem jsem volal. Jen ta cena :(

Jak čtu, co máš pod nickem, neprotiřečíš si trochu? Já uznávám, že datum a den se každému z estetického hlediska líbit nemusí. Ale napsat, že je to nepraktické, je asi stejný blábol jako tvrzení, že Ti na mobilu vadí barevný display, protože ho k telefonování nepotřebuješ a je nepraktické zjistit si díky tomu i jiné věci. Sorry, ale Tvůj názor a postoj fakt nepobírám, asi jsem divnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak čtu, co máš pod nickem, neprotiřečíš si trochu? Já uznávám, že datum a den se každému z estetického hlediska líbit nemusí. Ale napsat, že je to nepraktické, je asi stejný blábol jako tvrzení, že Ti na mobilu vadí barevný display, protože ho k telefonování nepotřebuješ a je nepraktické zjistit si díky tomu i jiné věci. Sorry, ale Tvůj názor a postoj fakt nepobírám, asi jsem divnej.

 

Den na hodinkách (o datu teď nemluvím) opravdu nemá s praktičností nic společného, je to jen frajeřina navíc, aby byl strojek komplikovanější. Dnes je čtvrtek a ví to každý, bez nutnosti dívat se na hodinky. Ale hlavně se má výtka týkala faktu, že to cpou do všech (datum). Kdyby dělali verze s i bez, tak jako např Rolex, neřeknu ani fň. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...