Přejít na obsah

Rolex - Basel 2016


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 233
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

....na Daytona už stojím ve frontě s pořadovým číslem .-))))......tady budou až tak po prázdninách,ale venku je budou mít už tak v červnu počítám

Upraveno uživatelem Street Glide
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové Expy se mi líbí. Super, že je lumi i na číslech. Co se ale nepovedlo, jsou ty Air Kingy. Nejen tím, že chybí lumi, ale i tím přeplácaným ciferníkem. Kupce si to asi najde, ale nemyslím si, že jich bude mnoho.

Ví někdo dostupnost nových Explorerů? A jak to bude s cenou, má být stejná jako je stávajícího modelu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....ty Explorer 1 s novým provedením číselníku jsou prima,.......ale někdy mi připadá,že se schválně něco dělá leta jinak,aby se to potom mohlo udělat "onak" a bláááázni měli novou věc na hraní a solili za hračky :-))))

....a propos,ty delší a silnější ručky už mi připadají trošku humpolácké,ale neviděl jsem naživo,.....ty staré mne nikdy nerušily,naopak bylo dobře vidět na idexy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Streete, absolutní souhlas. Minutovku sice prodloužili, ale ručky jsou už moc nabubřelé. Zrovna včera jsme to probírali na brněnském srazu. V každém případě pro mě nejsou nové Exp 1 impulsem k výměně za ty současné, které vlastním. 

Ale ty Daytony .....to je pecka !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bile Daytony vypadaji bajecne, ale... Nedavno jsem pustil 116520. Hlavni duvod - spatna citelnost. Cas sel jeste pri trose snahy precist, ale na stopkach jsem bez lupy nepoznal, jestli varim vajicka 4, 5 nebo uz 6 minut. Skoda, ze nepouzily stejne reseni jako na "Paul Newman" ciferniku se ctvercem na 5, 15, 25 min.

post-27454-0-78008100-1458417555_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...