Přejít na obsah

Rolex - Basel 2016


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 233
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jeste k tomu chronu...pouzivam ho denne: doba parkovani, poledni pauza, za jak dlouho vypere pracka, caj, peceni, trenink ve fitku atd. Nez hledat na mobilu stopky, staci zmacknout tlacitko. Sroubovaci tlacitka u Dayton jsou neprakticky, ale to je fuk, stejne jsou to damsky hodinky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se ty nový Air -Kingy začínají líbit čím dál víc. Vycházejí z modelu z padesátých let, kdyby jste někdo věděl z konkrétně jakého, dejte ho hned sem na porovnání. Nevíte proč je v nich kalibr 3131 a v Expech 3132, oba dva mají stejné parametry, včetně parachromového vlásku. V čem je vlastně zásadní rozdíl mezi těmito kalibry? Oproti Expům jsou navíc i o něco levnější. Předpokládám, že výška hodinek bude u obou stejná. Udělám si kurz na rogalo a jdu do toho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Nevíte proč je v nich kalibr 3131 a v Expech 3132, oba dva mají stejné parametry, včetně parachromového vlásku. V čem je vlastně zásadní rozdíl mezi těmito kalibry?...

 

Melo by se jednat o identicke kalibry s jedinym rozdilem. Explorery maji nejen parachrom, ale take Paraflex (tlumic narazu, ktery podle rolex by mel mit az o 50 % vetsi ucinnost). Kombinace parachrom + paraflex byla az do nedavna jen v rade Explorer, ale myslim ze treba ted nove OP 39mm uz maji take kalibr 3132 (kdyztak mne nekdo prosim opravte).

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolex politika je opravdu zajimavá - EXP = Paraflex + Parachrom + Easy linky, OP = Paraflex + Parachrom, AirKing = Parachrom + Easy link + antimagnetické pouzdro (asi největší rozdíl proti Exp, jsou tedy taky vyšší, systém podobný jako u Milgů). Své zákazníky si určitě najde, ale já kdybych chtěl antimagnetické pilotky, tak půjdu radši k IWC. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude to asi s tymi daytonami take lahke... predpoklada sa ze jeden AD bude mat cca 10ks za rokhttp://www.woundforlife.com/2016/03/22/so-you-want-a-new-ceramic-daytona/

Sent from my SM-T800 using Tapatalk

Jsem zvědavej, jak na tom budou dva čeští AD. Má někdo aktuální informace ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...